İş Bankası Nisan Ayında Personel Alıyor

İş Bankası Nisan Ayında Personel Alıyor

Başvuracak adaylar için başvuru son tarih 18 Nisan 2017 olarak açıklandı...

Alınacak personeller Kayseri, Nevşehir, Niğde, Sivas, Yozgat, Bartın, Kocaeli, Sakarya, Bilecik, Bursa, Kütahya, Yalova, Kırklareli, Tekirdağ ve Edirne adreslerinde çalıştırılacaktır. Başvurular için son tarih 18 Nisan 2017 olarak açıklanmıştır.

Başvuracak adaylarda aranan şartlar: 22 Nisan 1987 ve sonrası doğumlu, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, muaf veya Ağustos 2018 celp dönemine kadar tecilli, Bankanın daha önce düzenlediği Memur, Operasyon Destek Elemanı ve Çağrı Merkezi sınavlarında herhangi birinin mülakat ve değerlendirme merkezi aşamasında başarısız sayılmamış olmaları gerek.

Kamu haklarından yoksun olmayan, Affa uğranmış olsa bile, herhangi bir suçtan dolayı hapis cezasına uğramamış olması, Herhangi bir zorunlu hizmet yükümlülüğü taşımayan, Sağlık durumu Türkiye’nin her yerinde görev yapmaya elverişli olan, 22 Nisan 2017 tarihi itibariyle, üniversitenin Bankacılık, Ekonometri, Ekonomi, Finans, Halkla İlişkiler, Hukuk, İktisat, İstatistik, İşletme, Kamu Yönetimi, Maliye, Matematik, Muhasebe, Sermaye Piyasası, Sigortacılık, Uluslararası İlişkiler, Uluslar arası Ticaret alanlarında 4 yıllık eğitim veren bölümlerinden mezun olan adaylar başvuru yapabilecektir.

Başvuracaklara Hatırlatma Görev teklifleri kadro ihtiyacı oluşacak Şube ve Genel Müdürlük Bölümleri için yapılacaktır. Sadece uygun bulunan adaylara sınav daveti gönderilecektir. Sistem sadece başvuru koşullarını taşıyan adayların başvurusuna imkan vermektedir.

Sınav ile ilgili tüm davet ve duyurular 19 Nisan 2017 Çarşamba günü saat 18.00’ den itibaren İş Başvuru Formunda yer alan Başvuru Durum Takip alanından yapılacaktır. İşe alım süreci sonucunda uygun bulunan adaylara, Bankanın ihtiyaçları doğrultusunda görev teklifi yapılarak, işe alım aşamasının bir parçası olan belge hazırlama aşaması başlatılacaktır. Sonraki aşama belge üzerinden yapılacak araştırma ve değerlendirme neticesinde uygun bulunan adayların işe alımı gerçekleşecektir.

Başvuracaklar 18 Nisan 2017 tarihi mesai bitimine kadar İş Bankası Resmi İnternet Sitesi Personel alım bölümünden başvurularını yapabilecekler.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum