İş Bankası Personel Alımı 5 Mart 2016

İş Bankası Personel Alımı 5 Mart 2016

5 Mart 2016 Tarihinde Türkiye İŞ Bankası Personel Alım İlanı Yayınlandı. Bilgi Teknolojileri Sistem Uzmanı Alımı Yapılacak. Başvurular 2 Mayıs 2016 Tarihinde Sona Ereceği Açıklandı.

Türkiye İş Bankası 5 Mart 2016 tarihinde personel alımı yapacağını duyurdu. Bilgi Teknolojileri Sistem Uzmanı olarak personeller istihdam edilecek. Başvurular elektronik ortamda 2 Mayıs 2016 tarihine kadar yapılacak olup, sınav 7 Mayıs 2016 tarihinde İstanbul ve Ankara illerinde gerçekleştirilecektir.

Bilgi Teknolojileri Sistem Uzmanı alımı için: Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Çok iyi derecede İngilizce bilmek ve TOEFL (IBT)* sınavından en az 85 puan almış olmak, 30 yaşını doldurmamış olmak, (7 Mayıs 1986 ve sonrasında doğanlar başvurabilecektir.) Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış ya da en erken Ağustos 2017 celp dönemine kadar tecil ettirmiş olmak, (Sınav tarihinde askerlik görevini yürütmekte olanların en geç 2016 Mayıs ayı içinde terhis olacak durumda bulunmaları gerekmektedir.)

Üniversitelerin 4 yıllık eğitim verilen bilgisayar, yazılım, elektrik-elektronik, bilişim ve enformatik alanlarındaki bölümlerinden mezun olmak. Lisans son sınıf öğrencilerinin en geç 2016 Haziran ayı içinde mezun olması gereklidir. Daha önce, İş Bankası tarafından yapılan sınavların herhangi birinin mülakat aşamasında başarısız sayılmamış olmak şart.

İş Bankası personel alım ilanına ulaşmak ve online başvuru linklerini görmek için Tıklayınız.

Kaynak:www.KamuPersoneliAlimi.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.