İş Bankası Personel Alımı Başladı Online Başvuru 2016

İş Bankası Personel Alımı Başladı Online Başvuru 2016

12 Mart 2016 Tarihinde Türkiye İş Bankası Tarafından Büyük Bir Personel Alımı Yapmak İçin 5 Farklı İlan Yayınladı. Başvurular İnternet Ortamında Yapılacak Detaylar Kamu Personeli Alımı Sitemizde.

Kamu Personeli Alımı Haber sitesi olarak siz değerli takipçilerimize tüm Kamu personel alım ilanlarını günlük olarak ulaştırmaya devam ederken, bir diğer taraftan büyük çaplı özel iş ilanlarını da sizlere ulaştırmaya gayret gösteriyoruz. Türkiye İş Bankası personel alımlarına devam etmektedir. Personel alımı için yayınlanan ilanların başvuru şartlarını taşıyan adaylar öncelikle internet üzerinden başvuru yapması daha sonra da özel yarışma sınavlarına dâhil olmaları gereklidir. Aşağıda ayrı ayrı yayınlanan tüm İş Bankası personel alım ilanlarına ulaşabilirsiniz.

Memur alımı için: 16 Mart 1986 ve sonrası doğumlu, İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden. Erkek adaylar için askerlikle ilişiği olmamak. Banka tarafından yapılan personel alımlarında başarısız olmamak. T.C. Vatandaşı, üniversitelerin Aktüerya, Bankacılık, Ekonometri, Ekonomi, Finans, Halkla İlişkiler, Hukuk, İktisat, İstatistik, İşletme, Kamu Yönetimi, Maliye, Matematik, Muhasebe, Sermaye Piyasası, Sigortacılık, Uluslararası İlişkiler, Uluslararası Ticaret bölümleri mezunu olmak şart.

Erkek özel güvenlik görevlisi alımı için: 14 Nisan 1988 ve sonrasında doğmuş olmak, İstanbul’da ikamet ediyor olmak, Askerlik görevini tamamlamış olmak, Geçerlilik süresi 14 Nisan 2017 ve sonrası bir tarih olan Silahlı Özel Güvenlik Görevlisi Sertifikası’na sahip olmak, Banka tarafından yapılan Özel Güvenlik Görevlisi, Şoför, Takip Memuru veya Operasyon Elemanı (Operasyon Destek Elemanı) Alım Sınavlarından birinin mülakat aşamasında başarısız sayılmamış olmak. En az lise veya ticaret meslek lisesi mezunu olmak, Boyu en az 175 cm. olmak şartları sıralandı.

Uzman yardımcısı alımı için: . İngilizce, Almanca ve Fransızca dillerinden birini çok iyi derecede bilmek, ekte yer alan yabancı dil seviye tespit sınavlarından asgari olarak belirtilen sonuçları elde etmiş olmak. Yazılı sınav tarihi itibarıyla 30 yaşını doldurmamış olmak (16 Mayıs 1986 ve sonrasında doğanlar başvurabilecektir). Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış olmak veya Ağustos 2017 celp dönemine kadar tecilli muaf olmak. Üniversitelerin, 4 yıllık eğitim verilen ilgili bölümlerinden mezun olmak. Lisans son sınıf öğrencilerinin en geç 2016 Haziran ayı içinde mezun olup, bu durumu aynı tarih itibarıyla belgeleyebilmeleri gerekmektedir.

Bilgi Teknolojileri Sistem Uzmanı alımı için: Çok iyi derecede İngilizce bilmek ve TOEFL (IBT)* sınavından en az 85 puan almış olmak. Yazılı sınav tarihi itibarıyla 30 yaşını doldurmamış olmak. (7 Mayıs 1986 ve sonrasında doğanlar başvurabilecektir.) Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış ya da tecilli olmak. Üniversitelerin 4 yıllık eğitim verilen bilgisayar, yazılım, elektrik-elektronik, bilişim ve enformatik alanlarındaki bölümlerinden mezun olmak. Daha önce, İş Bankası tarafından yapılan sınavların herhangi birinin mülakat aşamasında başarısız sayılmamış olmak.

Müfettiş yardımcısı alımı için: İngilizce, Almanca ve Fransızca dillerinden birini çok iyi derecede bilmek ve yabancı dil seviye tespit sınavlarından asgari olarak belirtilen puanı almış olmak. Yazılı sınav tarihi itibarıyla 30 yaşını doldurmamış olmak. (28.05.1986 ve sonrasında doğanlar başvurabileceklerdir.) Erkek adaylar için askerlik görevini yapmış ya da en erken 2016 yılı Aralık ayına kadar erteletmiş olmak. Üniversitelerin en az 4 yıl süreyle eğitim veren fakültelerinin veya en az 4 yıl süreyle eğitim veren yüksekokulların aşağıda belirtilen bölümleri ile bunların yetkili makamlarca tanınmış, Türkiye ve yabancı ülkelerdeki eşleniklerinin birinden mezun olmak. (Bu kapsamda, en geç 18.07.2016 tarihinde mezun olup, bu durumu aynı tarih itibarıyla belgeleyebilmek gerekmektedir.) Daha önce yapılan Müfettiş Yardımcılığı sınavlarına bir defadan fazla katılmamış olmak.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.