İş Bankası Personel Alımı Şubat 2016

İş Bankası Personel Alımı Şubat 2016

İş Bankası KPSS Şartı Aranmaksızın Memur ve Özel Güvenlik Görevlisi Alımı İçin 2 İlan Yayınladı. Memur Alımı Başvuruları 10 Mart 2016, Özel Güvenlik Görevlisi Alımı Son Başvuru 11 Mart 2016 Tarihinde Sona Erecek.

Kamu Personeli Alım Haber sitemizde günlük olarak bütün Kurumlar tarafından yayınlanan personel alım ilanlarının yanı sıra büyük çaplı özel iş ilanlarını da sizlere  ulaştırmaya devam ediyoruz. İş Bankası farklı zamanlarda yaptığı özel yarışma sınavları ile personel alımlarına devam etmektedir. Banka iş ilanları sayfasında yayınladığı ilk ilanda memur alımı yapacağını başvuruların 10 Mart 2016 tarihinde sona ereceğini bildirdi. Yayınladığı diğer ilanda özel güvenlik görevlisi alımı yapacağını başvuruların ise 11 Mart 2016 tarihinde sona ereceğini belirtti.

İş Bankası İstanbul ili memur alımı şartları şöyle: 16 Mart 1986 ve sonrası doğumlu, İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, muaf veya Mayıs 2017 celp dönemine kadar
tecilli olmak. İş Bankası tarafından daha önce düzenlediği personel alım sınavlarında başarısız sayılmamış olmak. Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı, 16 Mart 2016 tarihi itibariyle, üniversitelerin Aktüerya, Bankacılık, Ekonometri, Ekonomi, Finans, Halkla İlişkiler, Hukuk, İktisat, İstatistik, İşletme, Kamu Yönetimi, Maliye, Matematik, Muhasebe, Sermaye Piyasası, Sigortacılık, Uluslararası İlişkiler, Uluslararası Ticaret alanlarında 4 yıllık eğitim veren bölümlerinden mezun olmak şart.

İş Bankası özel güvenlik görevlisi alımı için: 17 Mart 1988 ve sonrasında doğmuş olmak, İstanbul’da ikamet ediyor olmak, Askerlik görevini tamamlamış olmak, Geçerlilik süresi 17 Mart 2017 ve sonrası bir tarih olan Silahlı Özel Güvenlik Görevlisi Sertifikası’na sahip olmak, İş Bankası tarafından daha önce düzenlediği personel alım sınavlarında başarısız sayılmamış olmak.  En az lise veya ticaret meslek lisesi mezunu olmak, Boyu en az 175 cm. olmak olarak şartlar sıralandı.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.