İŞGEM Ve Mevlana Kalkınma Ajansı 19 Personel Alıyor

İŞGEM Ve Mevlana Kalkınma Ajansı 19 Personel Alıyor

Mevlana Kalkınma Ajansı ve İŞGEM 19 personel Alım ilanı yayınladı. Başvurular Başlamış olup 06 Ekim 2017 de sona erecektir. Alınacak personeller 19 Kamu Personeli Uzman ve denetçi olarak açıklanmıştır. KPSS li ve KPSS siz olarak alım gerçekleşecektir.

Mevlana Kalkınma Ajansı ve İŞGEM Elazığ Kamu Personeli Alımı istihdam edilmek üzere iŞGEM Direktör, İş Geliştirme Müdürü, İdari İşler Müdürü ve Ofis Koordinatörü Elazığ adresine alınacak. Mevlana Kalkınma Ajansı 2 kişi Destek personeli Konya, 10 kişi uzman personel Konya, 2 kişi uzman personel Karaman ve 1 kişi İç Denetçi Konya’ya alınacaktır. Başvurular başlamış olup 06 Ekim 2017 de sona eriyor. Mevlana Kalkınma Ajansına ve İŞGEM Elazığ adreslerine şahsen veya posta yolu ile yapılabilir.

İŞGEM Mevlana Kalkınma ajansı Konya, Karaman ve Elazığ adresine alınacak. Adaylardan istenen dinamik, analitik düşünebilen, takım çalışmasına yatkın, özgüven sahibi, iletişime açık, pozitif düşünen, üretken, değişen çalışma koşullarına uyum sağlayabilen, seyahat engeli olmayan Destek personeli, Uzman Personel ve iç denetçi alımı yapılacaktır.

Başvuracak adaylarda aranan şartlar: Hukuk, İktisat, İşletme, Kamu Yönetimi, Maliye, Muhasebe, Sosyoloji, İstatistik veya Matematik, Makine Mühendisliği, Metalurji ve Malzeme Mühendisliği, Mekatronik Mühendisliği, Bilgisayar Mühendisliği, Yazılım Mühendisliği, Çevre Mühendisliği, Ziraat Mühendisliği, Gıda Mühendisliği, Şehir ve Bölge Planlama, Mimarlık veya İnşaat Mühendisliği, Elektrik-Elektronik veya Elektrik Mühendisliği, Harita, Harita ve Kadastro, Jeodezi ve Fotogrametri, Geomatik Mühendisliği dallarından veya bunlara denkliği Yükseköğretim Kurulunca Kabul edilen yurtdışındaki yükseköğretim kurumlarından lisans düzeyinde mezun olmak.

Ayrıca Olağanüstü Hal Kanun Hükmünde Kararnameler ile kamu görevinden çıkarılmamış olmak veya olağanüstü hal döneminde alınan tedbirler nedeniyle görevlerine son verilmemiş olmak, Erkek adaylar için tercihen askerlik görevini yapmış olmak ya da muaf olduğunu veya en az bir yıl erteletmiş olduğunu belgelemek, Yurt içi ve yurt dışı seyahat engeli bulunmamak.

Başvuruda gerekli belgeler: 4,5x6 ebadında 3 (üç) adet vesikalık fotoğraf (son 6 ay içerisinde çekilmiş, bir tanesi İş Talep Formuna yapıştırılmış), Nüfus Cüzdanı Sureti veya T. C. Kimlik Kartı fotokopisi, Adli Sicil Kaydına dair Cumhuriyet Savcılığından son 3 ay içerisinde alınmış belgenin aslı veya www.Türkiye.gov.tr üzerinden alınmış barkodlu örneği olması gerekmektedir. Erkek adaylar için Askerlikle ilişiği olmadığına dair belge, Kamu İç Denetçi Sertifikası aslı veya onaylı sureti olması şart.

Başvuracak adayların sınava katılabilmek için yukarıda sayılan başvuru belgelerini 06 Ekim 2017 günü saat 17.00'ye kadar kargo, posta veya elden İŞGEM ve Mevlana Kalkınma Ajansı İnsan Kaynakları Bürosu ulaştırılması gerekmektedir.

İlgili Haberler

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.