İskenderun Belediye Başkanlığı 3 Personel Alımı

İskenderun Belediye Başkanlığı 3 Personel Alımı

İskenderun Belediye Başkanlığı tarafından personel alım ilanı yayınlandı. Daimi (Tam Süreli) olarak belirsiz süreli işçi alımı yapılacaktır. Başvurular 30 Haziran 2017 Cuma tarihinde sona erecektir. Başvurular, İŞKUR resmi internet sitesine veya İskenderu

İskenderun Belediye Başkanlığınca 3 personel alımı yapılacağı duyuruldu. Yapılan açıklamaya göre 3 kişi İlaçlamacı (Bitki Zararlıları İle Mücadele) unvanıyla kamu işçisi olarak Daimi (Tam Süreli) süreyle istihdam edileceği açıklandı.

Başvurular 30 Haziran 2017 Cuma tarihine kadar İş-Kur İl Müdürlüğü veya resmi internet sitesi üzerinden ilanda belirtilen iş ilanı numarası ile yapılacaktır.

İlana başvuracak adayların 00003860179 iş ilan no ile İskenderun Hizmet Merkezi  ‘ne veya İş-Kur Resmi İnternet sitesine 30 Haziran 2017 Cuma tarihine kadar başvuru yapmaları gereklidir.

İlaçlamacı (Bitki Zararlıları İle Mücadele) alımı için; En az İlköğretim , en yüksek Ortaöğretim mezunu olduğunu belgelemek, MEB Onaylı Bitki Zararlıları Mücadele Kurs Bitirme Belgesine sahip olmak gerekmektedir.

Ayrıca En az 12 ay ( 1 yıl ) ağaç kesme ve budama işinde çalışmış olmak (SGK Hizmet dökümü veya işyeri ünvan listesi ile belgelemek) da adaylarda istenen şartlar arasında yer almaktadır.

İşe alımlar kurayla gerçekleştirelecek olup kura bilgileri şu şekilde paylaşılmıştır: 10 Temmuz 2017 tarihinde İskenderun Belediyesi Yemekhanesi’nde saat 10’da kura çekimi gerçekleştirilecektir. Kura çekimi için adaylara ayrıca bir davetiye gönderilmeyecektir. Çalışma adresi İskenderun Hatay olarak belirtilmiştir.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.