İskenderun Belediye Başkanlığı İşçi Alım İlanı

İskenderun Belediye Başkanlığı İşçi Alım İlanı

İskenderun Belediye Başkanlığı 4 İşçi Alım İlanı 19 Ekim 2016 da yayınladı. Daimi tam süreli olarak belirsiz süreli işçi alımı yapılacaktır. Başvurular 28 Ekim 2016 tarihinde sona erecektir.

İskenderun Belediye Başkanlığı 4 İşçi Alım İlanı 19 Ekim 2016 da yayınladı. Daimi tam süreli olarak belirsiz süreli işçi alımı yapılacaktır. Başvurular 28 Ekim 2016 tarihinde sona erecektir. İskenderun Belediye Başkanlığı 4 İşçi Alım İlanı yapılacağı duyuruldu. Yapılan açıklamaya göre 4 Kişi Bahçıvan (Budamacı) kamu işçisi olarak daimi tam süreli süreyle istihdam edileceği açıklandı.

İskenderun İş İlanları Kariyer Bahçıvan (Budamacı) için Şartlar: Başvurular 28 Ekim 2016 tarihine kadar İş Kur İl Müdürlüğü ve resmi internet sitesi üzerinden ilanda belirtilen iş ilanı 00003434577 numarası ile yapılacaktır. Alınacak personel Bahçıvan (Budamacı) olarak çalışacak olup en az ilk öğretim en çok önlisans mezunu olmsı, kpss şartı aranmamakta, ikamet şartı aranmamaktadır. Başvuracak adaylar en az 9 ay ağaç kesme ve budama işinde çalıştığını belgelendirmesi gerekmektedir.

Bahçıvan (Budamacı) için başvuracak adaylar Kura yeri İskenderun Belediye Başkanlığı Yemekhanesi olup Kura tarihi 08 Kasım 2016 da kura saati 09:00 ile 12:00 arasında yapılacaktır. Alınacak personelin Çalışma adresi olarak Maraşal Çakmak cad. Savaş Mah. No: 11 İskenderun belirtilmiştir.

Bu ilana başvuracak adayların Kişisel durumu normal olanlarla birlikte TMY ( Terörle Mücadelede Yaralanan ) da başvurabilecek.

İlana başvuracak adayların iş ilan 00003434577 no ile İskenderun Belediye Başkanlığı’na veya İş Kur Resmi İnternet sitesine 28 Ekim 2016 tarihine kadar başvuru yapmaları gereklidir.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum