İŞKUR 2021 Yılı Danışman Personel Alımı Başvuru Kılavuzu! KPSS Yok

İŞKUR 2021 Yılı Danışman Personel Alımı Başvuru Kılavuzu! KPSS Yok

Türkiye İş Kurumu İŞKUR bünyesinde “İSDEP” kapsamında bireysel danışmanlık hizmeti alımı başvuru ilanı yayımladı. İŞKUR personel alımı başvuru şartları ve tüm detaylar haberimizde bulabilirsiniz.

Türkiye İş Kurumu İŞKUR bünyesinde 2021 yılı Şubat ayı personel alımları kapsamında başvurular alınıyor. İŞKUR personel alımı başvuru şartları ve tüm detayları bu haberimizde hazırladık. İşte İŞKUR personel alımı başvurularına dair tüm ayrıntılar.

Başvuru Süreci

Başvurulan pozisyonlara dair pozisyon adı ve referans numarasının açıkça belirtildiği Türkçe özgeçmişlerin en geç 1 Mart 2021 tarihinde saat 24.00’e kadar aşağıda belirtilen adrese e-posta yoluyla veya elden ulaştırılması gerekmektedir.

İŞKUR Personel Alımı Kontenjanları

Proje Uygulama Desteği İçin Bireysel Danışmanlık Hizmetleri Alımı – İstanbul için olacak. Mali Yönetim Danışmanı (1), Satın Alma ve Sözleşme Yönetimi Danışmanı (1) olmak üzere personel alımları gerçekleştirilecek.

Geçici Koruma Altındaki Suriyeli Sığınmacılar ve Türk Vatandaşları İçin İstihdam Desteği Projesi Kapsamında Uygulama Desteğine Yönelik Bireysel Danışmanlık Hizmetleri Alımı kapsamında istihdam gerçekleştirilecek.

Yerel Mali Yönetim Danışmanı Alımı Şartları

Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun olmak, Tercihen Uluslararası finansmanlı ve/veya ulusal projelerde en az 2 yıl mali yönetim uygulamalarında deneyimi olmak, Bütçe, planlama, muhasebe, raporlama ve mali mevzuat konularında bilgi sahibi olmak, Muhasebe yazılımlarının kullanımında en az 2 yıl deneyimli olmak, Koordinasyon, raporlama, proje faaliyetlerinin takip edilmesi ve yürütülmesi ile ilgili tecrübe sahibi olmak, Tercihen Kamu kurum/kuruluşları ile çalışma konusunda deneyimli olmak,

Türkçeyi sözlü ve yazılı olarak akıcı kullanabilmek, Tercihen İngilizceyi sözlü ve yazılı olarak akıcı kullanabilmek ve belgelemek, Seyahat kısıtı olmamak, Takım çalışmasına uyumlu olmak, Analitik düşünme ve problem çözme yetkinliklerine sahip olmak, Esnek danışmanlık hizmetleri sunumu saatlerine uyum sağlayabilmek, Erkek adaylar (Türk Vatandaşı) için askerlik hizmetini tamamlamış ya da en az 16 ay ertelemiş olmak gerekiyor. Türkçeyi sözlü ve yazılı olarak akıcı kullanabilmek gerekiyor.

Yerel Sözleşme ve Satın Alma Yönetimi Danışmanı Alımı Şartları

Üniversitelerin 4 yıllık ilgili bölümlerinden mezun olmak, En az 2 yıl Uluslararası kurumlar tarafından fonlanmış projelerde Kamu, sivil toplum örgütleri ve/ veya Özel Sektörde satınalma ve sözleşme yönetimi tecrübesi olmak, Koordinasyon, raporlama, proje faaliyetlerinin takip edilmesi ve yürütülmesi ile ilgili tecrübe sahibi olmak, Türkiye’de uygulanan Kamu ihale/satın alma kural ve esasları konusunda temel bilgiye sahibi olmak gerekiyor.

Başvuru Kılavuzu.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum