İŞKUR Balıkesir İş İlanları: Kamu İşçisi Başvuruları Bugün Başladı

İŞKUR Balıkesir İş İlanları: Kamu İşçisi Başvuruları Bugün Başladı

21 Haziran 2021 İŞKUR iş ilanları yayımlandı. Kamu işçisi alımları için başvuru süreci başlayan alımlar kapsamında Balıkesir iş ilanları dahilinde yapılacak olan görevlendirilmeler ile ilgili olarak başvuru şartları ilan edildi.

Kamu grubu iş ilanları kapsamında yayımlanan daimi ve geçici kamu işçisi alımlarına güncel istihdam ilanları eklendi. Farklı unvan ve başvuru şartları ile yapılacak olan alımlar için İŞKUR iş ilanları aracılığı ile detaylar açıklandı.

BALIKESİR İŞ İLANLARI

Bandırma Hizmet Merkezi aracılığı ile yayımlanan İŞKUR iş ilanı ile Bandırma Koyunculuk Araştırma Entitüsü Müdürlüğü tarafından yapılacak olan görevlendirmeler için ilan detayları paylaşıldı. Personellerin görev yeri Bandırma Koyunculuk Ve Araştırma Enstitüsü Müdürlüğü olarak açıklandı.

UNVAN BİLGİLERİ

Birer kişilik alımlar ile Kasap, Hayvan Bakıcısı ve Gemici alımı yapılacaktır. Her unvan için ayrı ayrı başvurular kabul edilecek olup; şartları sağlayan aday birden fazla ilana başvuru yapabilecektir.

BAŞVURU ŞARTLARI VE İLAN NUMARALARI

Kasap alımı için 00006094065 numaralı ilan ile en az B sınıfı ehliyete sahip olan ve mesleki eğitim Belgesine sahip olan adayların başvuruları alınacaktır. Lise mezunu olan adaylar tercih edilecektir.

Hayvan Bakıcısı alımları için 00006094075 numaralı ilan ile mesleki tecrübeye sahip olan en az ilkokul mezunu adaylar tercih edilecektir.

Son olarak Gemici alımı için mesleki belgeye sahip olmak, 35 yaşını doldurmamış olmak ve en az ilkokul mezunu olmak şartı aranmaktadır.

BAŞVURU SÜRECİ

Adayların İŞKUR e- şube üzerinden en geç 25 Haziran 2021 gün sonuna kadar online olarak başvurularını teslim etmeleri gerekmektedir.

Kaynak:Haber Kaynağı

Editör

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.