İŞKUR belediye ilkokul mezunu kamu işçisi ilanı yayımlandı

İŞKUR belediye ilkokul mezunu kamu işçisi ilanı yayımlandı

Türkiye İş Kurumu aracılığı ile yayımlanan kamu personeli alımı ve kamu işçisi alımı ilanların bir yenisi daha eklendi. Belediye personel alımı dahilinde en az ilkokul mezunu olan kamu işçisi istihdam edilme süreci bugün başladı.

Kamu kurum ve kuruluşlarında yapılacak olan personel alımı ve işçi alımı süreçleri devam ediyor. 2021 personel alımı kapsamında yayımlanan İŞKUR iş ilanları detayları, başvuru şartları haberimizde yer alıyor. İşte başvuruya ait detaylar…

Niğde İş İlanları

11 Ocak 2021 tarihli İŞKUR iş ilanlarında yayımlanan ve Türkiye İş Kurumu resmi internet sitesi üzerinden online başvuruların kabul edileceği açıklanan belediye personel alımı için Niğde ilinde kamu hizmetlerine devam eden Karakapı Belediyesi tarafından personel alımı yapılacağı açıklandı.

Unvan ve Kontenjan Açıklamaları

Resmi internet adresi üzerinden yayımlanan personel alımları için yapılan açıklamalarda yer alan bilgilere göre; adayların 1 kişilik kontenjan ile açılan ilana başvuru yapmaları talep edilirken; ilgili görevlendirmenin Çöpçü unvanı ile kamuda temizlik personeli statüsünde çalışacağı beyan edildi.

Başvurular Başladı!

İŞKUR iş ilanları kapsamında 11 Ocak 2021 tarihli ilan ile duyurulan Niğde Karakapı Belediyesi Çöpçü işçi alımı için yapılacak olan başvuruların da bugün itibari ile başladığı ilan edildi. 00005835934 numaralı ilan aracılığı ile detaylarının öğrenileceği işçi alımı için başvuru yapacak olan adayların kişisel bilgilerini girerek İŞKUR üzerinden online olarak başvuru yapması gerekmektedir.

Son başvuru tarihi 15 Ocak 2021 gün sonu olarak açıklanmaktadır.

nigde.jpgnigde.jpg

Başvuru Şartları

İlgili alımları için  adayların en az ilkokul mezunu olması gerekmektedir. İŞKUR genel iş ilanları gibi yaş şartı aranmıyor olup; 18 yaşın üzerindeki her adayın başvuru yapma hakkı bulunmaktadır.

Altunhisar / Karakapı Kasabası Cumhuriyet Mah. No:18 Altunhisar Niğde / Türkiye adresinde çalışacak olan adayların Niğde ilinde ve Altunhisar ilçesinde ikamet ediyor olması gerekmektedir. Herhangi bir belge talebi bulunmayan personel alımları için başvuruların akabinde Karakapı Belediyesinde 18 Ocak 2021 tarihinde saat 10:00’da kura çekim işlemleri yapılacaktır. Başvurulara hem erkek hem de kadın adaylar başvuru yapabilecektir.

Editör

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum