İŞKUR ilanı; 4 şehirde 3.100 TL maaşla personel alımı

İŞKUR ilanı; 4 şehirde 3.100 TL maaşla personel alımı

Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) iş ilanları aracılığı ile yayımlanan kamu personeli alımı ve kamu işçisi alımı ilanları dahilinde 4 farklı şehirde istihdam yapılacağı açıklandı. şehir, kurum ve unvanlara dair bilgiler haberimizde yer alıyor.

Kamu kurum ve kuruluşları ile birlikte yerel yönetimler dahilindeki belediye iştiraki şirketleri aracılığı kamu işçisi ve kamu personeli alımı yapılmaya devam ediliyor. Yayımlanan son ilanlara göre 4 farklı şehirde görevlendirme yapılacaktır.

İŞKUR İş İlanları

Türkiye İş Kurumu resmi internet sitesi aracılığı ile yayımlanan personel alımları dahilide belediye, askeri garnizon müdürlüğü ile birlikte kanalizasyon idaresi tarafından görevlendirmeler yapılacaktır.

Şehir ve Kurum Bilgileri

Niğde iş ilanları dahilinde yapılacak olan görevlendirmenin ilçe belediyesi olarak kamu hizmeti veren Karakapı Belediyesi bünyesinde yapılacağı açıklanırken;  ayrıca Sakarya Su ve Kanalizasyon İdaresi Personel Anonim Şirketi ile birlikte Ardahan Askeri Gazinosu Müdürlüğü tarafından personel alımı yapılacaktır.

İŞKUR iş ilanları aracılığı ile bu hafta yayımlanan başvuru süreci devam eden bir diğer alım da Mersin SGK il müdürlüğü aracılığı ile yapılacaktır.

iskur.jpg

Unvan Bilgileri

Mersin SGK il müdürlüğü personel alımı için 1 kişilik kontenjan ile aşçı alımı yapılacaktır. Niğde Karakapı Belediyesi personel alımı için 1 kişilik çöpçü temizlik personeli alımı yapılacak olup; Sakarya Su ve Kanalizasyon İdaresi Personel Anonim Şirketi dahilinde 1 Büro İşçisi alımı yapılacağı beyan edilmektedir.

1 Aşçı Yardımcısı alımı için ilana çıkan Ardahan Askeri Gazinosu Müdürlüğü de ilan numarasını adayların bilgisine sunmaktadır.

İlan Numaraları ve Başvuru Şartları

Niğde Karakapı Belediyesi temizlik personeli alımını 00005835934 numaralı ilan ile yapacaktır. En az ilkokul mezunu olan ve Altunhisar ilçesinde ikamet eden adayların başvuruları geçerli kabul edilecektir.

Mersin SGK il müdürlüğü aşçı alımı için 00005835499 numaralı ilan ile engelli aşçı alımı yapılacağı açıklanmaktadır. En az lise mezunu olan ve Aşçılık, Usta Öğreticilik Belgesine sahip olan adaylar kabul edilecektir.

Sakarya Su ve Kanalizasyon İdaresi Personel Anonim Şirketi tarafından 00005840757 olan ilan  numarası ile en az ilkokul mezunu ve Sakarya geneli ikamet şartına uygun olan adayların başvuruları kabul edilecektir.

Son olarak 00005841050 numaralı ilan ile 60 yaşından küçük ve en az ilkokul mezunu olan; Damal ,  Posof ,  Hanak ,  Göle ,  Çıldır ,  Ardahan Merkez ilçelerinde ikamet eden adayların başvurularının kabul edileceği bilgisi ilan edilmektedir.

Başvurular İŞKUR resmi internet adresinden online olarak yapılacaktır. Ardahan ve Sakarya ilanları için son başvuru tarihi 18 Ocak 2021 olup; Niğde ve Mersin iş ilanları için de 15 Ocak 2021 gün sonuna kadar başvuruların kabul edileceği ilan edilmektedir.

Kaynak:Haber Kaynağı

Editör

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
2 Yorum