İŞKUR İlanı; EGM Polisevi 40 Üst Yaş Sınırlı Kamu İşçi Alımı

İŞKUR İlanı; EGM Polisevi 40 Üst Yaş Sınırlı Kamu İşçi Alımı

EGM İlçe Emniyet Müdürlüğü Polisevi Büro Amirliği İŞKUR ilanı ile kamu işçi alımı yapacağını duyurdu. Alımda KPSS şartı bulunmadığı gibi 40 üst yaş sınırı bulunuyor. en az ilköğretim mezun adaylar başvuru yapabilecek.

EGM İŞKUR iş ilanları: İlçe Emniyet Müdürlüğü Polisevi Büro Amirliği kamu işçi alımı yapacak. Garson (servis elemanı) ve pide ustası olarak yapılıyor. En az ilkokul mezunu adaylar bu ilana başvurabilir. 40 üst yaş sınırı olarak başvuru yapılabilir pide ustası alımı bulunuyor.

Garson Alımı Özel Şartlar:

En az lise mezunu olması isteniyor. 18 ile 30 yaşları arasında olması ve garson mesleğinde en az 2 yıl deneyime sahip olmak. Başvuru 00005723283 ve 00005723316 iş ilan numarası olarak yayınlanmıştır.

Pide Ustası Alımı Şartları:

En az ilkokul mezunu olması gerekmektedir. Üst yaş sınırı belirtilmediği üzere 40 yaşına kadar olanların başvurusu alınır. Pide Ustası mesleğinde en az 2 yıl deneyimli, taş fırın kullanabilen, esnek çalışma saatlerine uygun kişi tercih edilecektir. 00005724604 iş ilan numarası ile başvuru yapılacak.

Adres: Süleymanlar Mah. Atatürk Bulvarı No:55(Sahil Bandı) Tarih: 21 Ekim 2020 Çarşamba Günü Saat: 15:00 yapılacak.

Zonguldak Ereğli İlçe Emniyet Müdürlüğü Polisevi Büro Amirliğine alım yapılacak. Başvurular internet ortamında online olarak veya İŞKUR Müdürlüğünden yapılabilir.

Başvuru başlangıç tarihleri aynı olan, aynı kamu kurum ve kuruluşunun ilanlarından sadece birine başvuru kabul edilir.

İlana başvuru yapacak öncelikli adaylar, başvuru yapacakları listeyi (öncelikli liste veya genel liste) başvuru esnasında işaretleyerek seçer. Başvuru süresi bittikten sonra liste değişikliği talepleri kabul edilmez.

Başvuru yapan iş arayanların öncelikliler de dâhil olmak üzere tamamı kura çekimi için ilan sahibi kamu kurum ve kuruluşuna gönderilir. Kamu kurum ve kuruluşu tarafından düzenlenen noter kurası ile genel listeden ve öncelikli listeden açık iş sayısının dörder katı kadar aday sınav yapılmak üzere belirlenir.

İşe alınacak işçilerin sadece noter kurasıyla belirleneceği kuraya tabi ilanlarda, öncelikliler de dâhil olmak üzere tüm başvuru sahipleri arasından açık iş sayısı kadar asıl ve ihtiyaç duyulacak sayıda yedek aday doğrudan kura sonucu belirlenebilir.

Benzer Haberler

Kaynak:Haber Kaynağı

Editör

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
3 Yorum