İŞKUR İle TÜSEB Memur Alımı Yapıyor

İŞKUR İle TÜSEB Memur Alımı Yapıyor

İŞKUR aracılığı ile Türkiye Sağlık Enstitüleri Başkanlığı memur alımı yapacağını ilan etti. TÜSEB memur alımı başvuru şartları arasında neler bulunuyor. 6 kişi için başvuru koşulları ve nasıl başvuru yapılacağı detayları verildi.

TÜSEB memur alımı yapıyor. İŞKUR ilanı ile Türkiye Sağlık Enstitüleri Başkanlığı İdari büro görevlisi unvanında memur alımı yapacak. Alım başvuru şartları ve şekli haber içerisinde sunuldu.

Başvuruları İş Kurumu internet ortamında aşağıda verilen numaralar ile veya şahsen İş Kurumu aracılığı ile 16 Ekim 2020 tarihi bitimine kadar yapılabilir. Türkiye genelinden başvuru kabul ediliyor.

İdari memur alımı 1 kişi 00005722914 ve 00005722915 iş ilan numarası ile başvuru kabul edilecek. Lisans Ekonometri, Ekonomi, Ekonomi ve Finans, Finans ve Bankacılık, Finansal Ekonometri, İktisadi ve İdari Bilimler Programları, İktisadi ve İdari Programları, İktisat, İşletme,  İşletme Enformatiği, İşletme Mühendisliği, İşletme Yönetimi, İşletme-Ekonomi, İstatistik, İstatistik ve Bilgisayar Bilimleri, Kamu Yönetimi, Maliye, Muhasebe ve Denetim, Muhasebe ve Finans Yönetimi, Muhasebe ve Finansal Yönetim, Siyasal Bilimler, Uluslararası Ekonomik İlişkiler, Uluslararası İşletmecilik ve Ticaret, Uluslararası Ticaret, Uluslararası, Sağlık İdaresi, Sağlık Yönetimi, Ticaret ve Finansman, Uluslararası Ticaret ve Lojistik Yönetimi bölümü mezunları başvuru yapabiliyor. Kamu Personel Seçme Sınavı (KPSS) P3 puan türünden en az 60 puan almak. Muhasebe, mali kontrol gibi konularda en az 2 yıl tecrübe sahibi olmak ve bunu belgelemek. MS Office programlarına hakim olmak.

İdari memur alımı 2 kişi başvuruları 00005722820 iş ilan numarası ile başvuru yapılacak. Lisans mezunu olmak(Biyoenformatik ve Genetik, Biyokimya, Biyoloji, Biyoloji Öğretmenliği, Biyomedikal Mühendisliği, Biyomühendislik, Biyosistem Mühendisliği, Biyoteknoloji, Biyoteknoloji ve Moleküler Biyoloji, Eczacılık, Fizyoterapi ve Rehabilitasyon, Genetik ve Biyomühendislik, Genetik ve Yaşam Bilimleri Programları, Hemşirelik ve Sağlık Hizmetleri, İstatistik, İstatistik ve Bilgisayar Bilimleri, Kimya, Kimya Mühendisliği, Kimya Mühendisliği ve Uygulamalı Kimya, Kimya Öğretmenliği, Kimya Ve Süreç Mühendisliği, Kimya-Biyoloji Mühendisliği, Malzeme Bilimi ve Nanoteknoloji Mühendisliği, Moleküler Biyoloji ve Genetik, Moleküler Biyoteknoloji, Nanobilim ve Nanoteknoloji, Nanoteknoloji Mühendisliği, Ortez-Protez, Tıp Mühendisliği, Veterinerlik). Kamu Personel Seçme Sınavı (KPSS) P3 puan türünden en az 60 puan almak. Proje süreçleri ile ilgili en az 2 yıl tecrübe sahibi olmak ve bunu belgelemek. YDS’den 60 ve üzeri İngilizce dil puanına sahip olmak ya da ÖSYM tarafından İngilizce dili için eşdeğer kabul edilen herhangi bir sınavdan eşdeğer puana sahip olmak. MS Office programlarına hakim olmak. Tercihen Biyolojik Ürünler ve Biyobenzerler Kursuna katılmış olmak. Tercihen ilaç, cihaz, kit ruhsatlandırılması, izin süreçleri ve sertifikasyonu konusunda deneyim sahibi olmak.

İdari büro görevlisi alımı 2 kişi 00005722916 iş ilan numarası ile başvuru alacak. Mimarlık, Şehir ve Bölge Planlanma bölümü mezunu olmak. Kamu Personel Seçme Sınavı (KPSS) P3 puan türünden en az 60 puan almak. 3D görselleme, imar süreçleri ve plan-projeleri ile ilgili en az 2 yıl tecrübe sahibi olmak ve bunu belgelemek. YDS’den 80 ve üzeri İngilizce dil puanına sahip olmak ya da ÖSYM tarafından İngilizce dili için eşdeğer kabul edilen herhangi bir sınavdan eşdeğer puana sahip olmak. MS Office programlarına hakim olmak. AutoCAD, ArcGIS, NetCAD, 3ds Max, SketchUp, Lumion, Photoshop programlarını ileri seviyede kullanabilmek. Tercihen işyeri güvenliği ile ilgili eğitimlere katılmış olmak.

İdari büro görevlisi alımı 1 kişi 00005722923 iş ilan numarası ile başvuru yapılacak. Lisans mezunu olmak. Biyoenformatik ve Genetik, Biyokimya, Biyoloji, Biyoloji Öğretmenliği, Biyomedikal Mühendisliği, Biyomühendislik, Biyosistem Mühendisliği, Biyoteknoloji, Biyoteknoloji ve Moleküler Biyoloji, Eczacılık, Fizyoterapi ve Rehabilitasyon, Genetik ve Biyomühendislik, Genetik ve Yaşam Bilimleri Programları, Hemşirelik ve Sağlık Hizmetleri, İstatistik, İstatistik ve Bilgisayar Bilimleri, Kimya, Kimya Mühendisliği, Kimya Mühendisliği ve Uygulamalı Kimya, Kimya Öğretmenliği, Kimya Ve Süreç Mühendisliği, Kimya-Biyoloji Mühendisliği, Malzeme Bilimi ve Nanoteknoloji Mühendisliği, Moleküler Biyoloji ve Genetik, Moleküler Biyoteknoloji, Nanobilim ve Nanoteknoloji, Nanoteknoloji Mühendisliği, Ortez-Protez, Tıp Mühendisliği, Veterinerlik bölümü mezunu olmak. Kamu Personel Seçme Sınavı (KPSS) P3 puan türünden en az 60 puan almak. Proje süreçleri ile ilgili en az 2 yıl tecrübe sahibi olmak ve bunu belgelemek. YDS’den 60 ve üzeri İngilizce dil puanına sahip olmak ya da ÖSYM tarafından İngilizce dili için eşdeğer kabul edilen herhangi bir sınavdan eşdeğer puana sahip olmak. Tercihen Biyolojik Ürünler ve Biyobenzerler Kursuna katılmış olmak. Tercihen Klinik Araştırmalarda ve Biyoyararlanım - Biyoeşdeğerlik Çalışmalarında deneyim sahibi olmak.

Benzer Haberler

Kaynak:Haber Kaynağı

Editör

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.