İŞKUR İş İlanları Öğretmenevi Kamu Personel Alımı

İŞKUR İş İlanları Öğretmenevi Kamu Personel Alımı

Tokat Öğretmenevi Aso Müdürlüğünden yapılan ilanda Memur alımı yapılacağı duyuruldu. Başvurular 28 Ağustos 2017 de başlamış olup 06 Eylül 2017 de sona erecektir. Başvuracak adaylar için adres ve başvuru şekli aşağıdadır.

Alınacak personel Tokat Öğretmenevi Aso Müdürlüğü çalışacak olup 1 kişi sıcak Mutfak Aşçısı Elemanı olarak çalıştırılacağı belirtildi. Çalışma adresi olarak Tokat Öğretmenevi Aso Müdürlüğü olarak belirtilmiştir.

Öğretmenevine başvuracak adaylar işkur üzerinden veya bağlı bulundukları İl İlçe müdürlüklerinden başvuru yapabilirler. Başvuru 28 Ağustos 2017 başladı ve 06 Eylül 2017 de sona eriyor.

Noter Huzurunda Kura Çekimi 15 Eylül 2017 tarihinde Saat 14:00 ile 15:00 arasında Tokat 1. Noteri adresi toplantı Salonunda Yapılacak. Başvuracak adayların belirtilen tarih aralığında başvuruyu yapmaları gerekmektedir.

Alınacak Sıcak Mutfak Aşçısı Elemanı 1 kişi için şartlar: İlkokul mezunu olması gerekmektedir. Daimi ve tam süreli çalışacak olan personel İş kur (00003983188) iş ilanı numarası ile internet sitesinden veya Şahsen son başvuru tarihi 06 Eylül 2017 mesai bitimine kadar yapmaları gerekmektedir.

Taleplere başvuru yapan ve nihai listede yer alan adaylar, eğitim durumu, tecrübe, öncelik durumu, yabancı dil şartı vb. koşulları taşıyıp taşımadıklarını kura, yazılı ve sözlü sınavdan önce talebi veren kamu kurum ve kuruluşuna ibraz etmek zorundadır. Gerçeğe aykırı belge verenlerin ya da beyanda bulunanların başvurusu geçersiz hale getirilmesi işe alınması işleminin iptaline ilişkin Kurumun ve talep sahibi kamu kurum ve kuruluşunun yasal işlem yapma hakkı saklı tutulacaktır.

Yayınlanan bu ilanlara kişisel durumu ‘’normal‘’ olanlarla birlikte TMY ( Terörle Mücadelede Yaralanan ) olanlarda başvurabilir. Talep Daimi olup İş Kur üzerinden iş ilan numaraları ile başvuru yapılacaktır.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.