İŞKUR Kendi Bünyesinde 22.610 TL Maaşla Memur Alımı Yapıyor

İŞKUR Kendi Bünyesinde 22.610 TL Maaşla Memur Alımı Yapıyor

Memur alımı ilanını bekleyenler için önemli gelişme yaşandı. Yapılan yazılı açıklamaya göre İŞKUR Genel Müdürlüğü bünyesinde istihdam edilmek üzere 9 kişi alınacak.

Türkiye İş Kurumu Genel Müdürlüğü tarafından 19 Kasım 2020 tarihinde resmi ilan yayımlandı. Yapılan açıklamaya göre toplam 9 kişi istihdam edilecek.

Başvuru Nasıl Yapılacak

Başvurular 19 Kasım 2020 tarihinde başlayacak ve 21 Aralık 2020 tarihi mesai bitiminde (saat 17:30) sona erecektir. Türkiye İş Kurumu resmi internet adresinde bulunan başvuru formu eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurulduktan sonra, belgelerle beraber başvuruların en geç 21 Aralık 2020 günü mesai bitimine kadar Personel Dairesi Başkanlığına (Türkiye İş Kurumu Genel Müdürlüğü Emniyet Mah. Mevlana Bulvarı No:42 Yenimahalle/ANKARA) elden teslim edilmek veya son başvuru tarihinde anılan adreste olacak şekilde postayla gönderilmek suretiyle yapılacaktır.

Memur Alımı Kadroları

İŞKUR kendi bünyesinde toplam 9 (Dokuz) Sözleşmeli Bilişim Personeli alımı yapacaktır.

3 Kişi Kıdemli Yazılım Uzmanı (Aylık Brüt Sözleşme Ücret Tavanının 3 Katına Kadar)

5 Kişi Yazılım Geliştirme Uzmanı (Aylık Brüt Sözleşme Ücret Tavanının 2 Katı)

1 Kişi Ağ Uzmanı (Aylık Brüt Sözleşme Ücret Tavanının 2 Katı)

Başvuru Şartları

Üniversitelerin dört yıllık Bilgisayar Mühendisliği, Yazılım Mühendisliği, Elektrik Mühendisliği, Elektronik Mühendisliği, Elektrik ve Elektronik Mühendisliği ve Endüstri Mühendisliği, Fakültelerin Mühendislik bölümlerinden, Fen-Edebiyat, Eğitim ve Eğitim Bilimleri Fakültelerinin, Bilgisayar ve Teknoloji üzerine eğitim veren bölümleri ile İstatistik, Matematik ve Fizik bölümlerinden mezun olmak şart.

Yazılım, yazılım tasarımı ve geliştirilmesi ile bu sürecin yönetimi konusunda veya büyük ölçekli ağ sistemlerinin kurulumu ve yönetimi konusunda ücret tavanı 2 katını  geçemeyecekler için en az 3 yıllık, diğerleri için en az 5 yıllık mesleki tecrübeye sahip bulunmak,

Hizmetin gerektirdiği niteliklere, muhakeme yeteneğine, temsil kabiliyetine sahip olma, yeni teknolojileri takip etme, öğrenme ve araştırma yeteneğine sahip olma, hızlı öğrenme ve kendini geliştirme yeteneğine sahip olma, analitik düşünebilen, takım çalışmasına yatkın ve iletişim becerisi yüksek olma, yoğun ve stresli iş temposuna ayak uydurabilecek olma, dokümantasyona önem verme hususlarına yatkın olmak,

Bilgisayar çevre birimlerinin donanımı ve kurulan ağ yönetimi güvenliği hakkında bilgi sahibi olmaları kaydıyla güncel programlama dillerinden en az ikisini bildiğini belgelemek.

Başvuru kılavuzu.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum