İŞKUR KPSS şartsız belediye personel alım başvuruları bugün başladı

İŞKUR KPSS şartsız belediye personel alım başvuruları bugün başladı

Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) tarafından yayımlanan kamu personeli alım ilanlarında yer alan bilgilere göre; belediye personel alımı ve öğretmenevi personel alımı için çıkılan ilanların başvuruları bugün başladı. İşte detaylar…

İstihdam seferberliği kapsamında devam eden kamu personeli alımı süreçleri dahilinde yer alan iş ilanları yayımlanmaya devam ediyor. İŞKUR iş ilanları ile belediye personel alımı öğretmenevi personel alımı ilanları yayımlanıyor.

Belediye Personel Alımı

Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) resmi sayfası üzerinden yayımlanan kamu personeli alım ilanlarında yer alan bilgilere göre; belediye personel alımı kapsamında iki farklı belediye tarafından ilana çıkıldığı açıklandı.

Balıkesir İş İlanları

Ege bölgesinde yükselen istihdam potansiyeli ile ön plana çıkmaya devam eden Balıkesir iş ilanları dahilinde yayımlanan istihdam ilanında yer alan bilgilere göre; Bandırma Hizmet Merkezi aracılığı ile Erdek Belediye Başkanlığı adına personel alımı yapılacağı açıklandı.

Erdek Belediyesi iş ilanları dahilinde 1 kişilik kontenjan açılırken; ilgili ilanda yer alan detaylı bilgilere göre alımın Temizlik işçisi (el ile - cadde, sokak, park vb.) unvanı ile yapılacağı ve söz konusu ilana yapılacak olan başvurulardan sadece Eski Hükümlü veya Terörle Mücadelede Yaralanmış olan personel adaylarının başvurularının geçerli kabul edileceği beyan edildi.

En az ilkokul mezuniyeti talep edilen başvurular için adaylar arasında Erdek Belediye Başkanlığında 28 Eylül 2020 saat 10:00 tarihinde kura çekimi yapılacaktır. İŞKUR ilan numarası 00005679147’dir.

Balıkesir iş ilanları dahilinde yer alan bir diğer belediye personel alımı ilan detaylarına göre; Kepsut Belediyesi tarafından 00005680261 numaralı İŞKUR iş ilanı ile 1 Şoför-Yük Taşıma personeli alımı yapılacağı ilan edildi. Lise mezunu ve 35 yaş şartı talep edilen alımlar için adayların D sınıfı ehliyet sahibi olması talep edildi.

Başvuruların akabinde 25 Eylül 2020 saat 10:00’da Kepsut Belediyesi Toplantı Salonunda kura çekimi yapılacaktır.

Son olarak Öğretmenevi personel alım ilanları kapsamında Ilgaz Öğretmenevi Akşam Sanat Okulu Müdürlüğü tarafından 00005680938 numaralı İŞKUR ilanı ile 1 Temizlik Görevlisi (Kat Hizmetleri Elemanı/Kat Görevlisi) alımı yapılacağı beyan edildi.

18-40 yaş şartı ve lise mezuniyeti şartının talep edildiği alımlar için 21 Eylül 2020 tarihinde Ilgaz Öğretmenevinde kura çekimi yapılacaktır.

Yukarıda yer alan ilanların tamamı İŞKUR ilan numarası ile birlikte resmi internet adresinden online olarak en geç 18 Eylül 2020’ye kadar başvuru kabul etmektedir.

Kaynak:Haber Kaynağı

Editör

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
4 Yorum