İŞKUR KPSS’siz üniversite 10 personel alım ilanları yayımlandı

İŞKUR KPSS’siz üniversite 10 personel alım ilanları yayımlandı

Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) tarafından yayımlanan son ilanlarda yer alan bilgilere göre; kamu üniversitesi dahilinde farklı unvanlarda olmak üzere 10 kişilik istihdam yapılacağı açıklandı. Unvan bilgileri ve başvuru şartları haberimizde…

Türkiye genelinde devam eden kamu personeli alım ilanlarında yer alan bilgilere göre; memur alımı, sürekli işçi alımı, sözleşmeli personel alımı ve geçici işçi alımı ilanları aracı kurumlar vasıtası ile yayımlanıyor.

İstihdam seferberliği noktasında Türkiye genelinde iş ilanlarının yayımlandığı ve vatandaşlara duyurulduğu en geniş platform olan İŞKUR iş ilanları ile yayımlanan son ilanlara göre farklı unvanlar ile üniversite personel alımı yapılmaktadır.

Kastamonu İş İlanları

Kamu ilanları ve İŞKUR iş ilanları aracılığı ile yayımlanan kamu üniversitesi personel alımına göre; Kastamonu Üniversitesi Rektörlüğü tarafından farklı unvanlar üzerinden 10 kişilik alım yapılacaktır.

Unvan ve Kontenjan Bilgileri

Kastamonu Üniversitesi iş ilanları dahilinde alınacak olan personeller için; 1 Temizlik Görevlisi, 1 Temizlik Görevlisi, 3 Temizlik Görevlisi, 3 Bahçıvan, 1 İnşaat İşçisi ve son olarak 1 Sıhhi Tesisatçı alımı yapılacaktır.

Başvuru Şartları

1 Sıhhi Tesisatçı alımı için adayların 00005676060 numaralı ilan ile başvuru yapması gerekiyor olup; adayların 18 yaşını tamamlamış olmak ve en fazla 35 yaşında olmak ile en az ilkokul mezunu olması talep edilmektedir.

1 İnşaat İşçisi alımı için 00005676054 numaralı ilanın takip edilmesi gerekiyor olup; adayların 18-35 yaş aralığında ve en az ilkokul mezunu olması şartı aranmaktadır.

3 Bahçıvan alımı için 00005676010 numaralı İŞKUR ilanı üzerinden işlem yapması gereken adayların mesleğinde tecrübeli ve 35 yaşından küçük olması gerekmektedir.

3 Temizlik Görevlisi alımı için 00005675936 numaralı ilan ile başvuruların yapılması gerekiyor olup; adayların erkek veya kadın olmak üzere en fazla lise mezunu olarak başvuru yapması gerekmektedir.

1 Temizlik Görevlisi alımı için 00005675919 numaralı ilan ile açılan başvurular için sadece Eski Hükümlü ve TMY personeli kabul edilecek olup; ayrıca 00005675871 numaralı ilan ile 1 Engelli kamu personeli statüsünde Temizlik Personeli alımı yapılacaktır.

Başvuru Süreci

Adaylar yukarıda yer alan İŞKUR iş ilan numaraları ile birlikte en geç 14 Eylül 2020 tarihine kadar resmi internet adresi üzerinden başvurularını tamamlaması gerekmektedir. Akabinde 24 Eylül 2020 tarihinde Kastamonu Üniversitesi Bilgehan Bilgili Merkez Kütüphanesi Konferans Salonunda kura çekimi yapılacaktır.

Kaynak:Haber Kaynağı

Editör

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.