İŞKUR Üzerinden En Az İlkokul Daimi Personel Alımları

İŞKUR Üzerinden En Az İlkokul Daimi Personel Alımları

İŞKUR’da yayınlanan ilana göre KPSS şartsız en az İlkokul mezunu daimi kadroda Güvenlik Görevlisi Büro İşçisi ve Temizlik İşçisi personel alımı yapılacağı belirtiliyor.

İŞKUR internet sayfasında yayınlanan ilana göre kurum dışı personel alımları kapsamında Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanlığı bünyesinde istihdam edilmek üzere KPSS şartsız en az İlkokul mezunu daimi kadroda toplam Güvenlik Görevlisi Büro İşçisi ve Temizlik İşçisi 6 personel alınacaktır.

Adaylar için başvuru zamanı

Adaylar başvuru işlemlerini 7 - 9 Nisan 2021 tarihleri arasında (9 Nisan dahil) yapacaklardır.

Başvuru şekli ve yeri

Adaylar başvuru işlemlerini başvuru kılavuzunda yer alan kurum e-posta adresine (esparkpeyzaj.cv@gmail.com) Online olarak yapacaklardır.

Adaylar için aranan ortak nitelikler

Türk vatandaşı olmak, 18 yaşını tamamlamış olmak, Affa uğramış olsa bile devletin güvenliğine karşı suçlardan, Anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlardan mahkum olmamak, Erkek adaylar için askerlikle ilişiği bulunmamak, Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı bulunmamak. Adli sicil kaydı bulunmamak, Çifteler ilçesinde ikamet ediyor olmak, Kamu haklarından mahrum bulunmamak ve Güvenlik soruşturması ve/veya arşiv araştırması yapılmış olmak şartları aranmaktadır.

Temizlik Görevlisi için aranan nitelikler (3 personel)

En az İlkokul mezunu olmak.

Büro İşçisi için aranan nitelikler (1 personel)

En az Lise mezunu olmak.

Güvenlik Görevlisi için aranan nitelikler (2 personel)

En az İlkokul mezunu olmak ve 5188 sayılı kanun ve uygulama yönetmeliği gereği Özel Güvenlik Eğitini sertifikasına sahip olmak.

Başvuru kılavuzu.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
4 Yorum