İŞKUR’dan Kamu’ya Sınavsız 174 Personel Alımı: 2400-3000 TL Maaş

İŞKUR’dan Kamu’ya Sınavsız 174 Personel Alımı: 2400-3000 TL Maaş

Türkiye İş Kurumu, Kamu Kurum ve Kuruluşlarına personel alımı yapmaya devam ediyor. İŞKUR 2400-3000 TL maaşla 174 personel alımı şartları neler? Hangi kurumlar alım yapıyor. İlanlara 19 Ekim tarihi bitimine kadar vatandaşlar başvuru yapabilecek.

İŞKUR kamu’ya 2400 ile 3000 TL maaşla 174 personel alımı yapılıyor. Kamu kurumları ve kadro dağılımları aşağıda verildi. İlkokul, ortaokul, lise, önlisans ve lisans mezunu adaylar başvuru yapabilecek. Başvuruları İŞKUR ilanları üzerinden internet ve Müdürlükler tarafından başvurular yapılacak.

Et ve Süt Kurumu Genel Müdürlüğü en az ilkokul mezunu adaylar arasından 2 şoför alacağını açıkladı. Başvuruları İŞKUR üzerinden aşağıda verilen ilan numarası ile internet ortamında veya şahsen İş Kurumuna 19 Ekim 2020 tarihi bitimine kadar yapılması gerekmektedir.


Afyonkarahisar Sağlık Bilimleri Üniversitesi sözleşmeli 92 işçi alımı için; 36 Hasta Bakımı ve Temizliği Hizmetleri (Hasta Bakımı Teknisyeni ), 30 Hasta Bakımı ve Temizliği Hizmetleri (Hasta Bakımı Teknisyeni ), 4 Hasta Bakımı ve Temizliği Hizmetleri (Hasta Bakımı Teknisyeni ), 15 Güvenlik Görevlisi ve son olarak da 7 Güvenlik Görevlisi alımı yapılacak. En az ilkokul mezunu adaylar arasından KPSS şartsız olarak alım yapılacak.

Siirt Üniversitesi Rektörlüğü kamu ilanları aracılığıyla yayımlanan istihdam duyurusunda yer alan bilgilere göre 62 kamu personeli alımı yapılacağı ilan edildi. Elektrikçi (Genel) 1, Sıhhi Tesisatçı 1, Sıvacı 1, Soğutma Isıtma Sistemleri Bakım-Onarımcısı 1, Güvenlik Görevlisi 21, Temizlik Görevlisi 37 kişilik kadrolara alım yapılacak.

Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı yayınladığı ilanda sekreter ve büro görevlisi alacağını duyurdu. En az ilkokul mezun adaylar başvuru yapabilecek.

Türkiye Sağlık Enstitüleri Başkanlığı İdari büro görevlisi unvanında memur alımı yapacak. TÜSEB memur alımı başvuru şartları ve şekli detayları haber içerisinde sunuldu. Adaylar üniversite mezunu olması talep edilmiştir.

Zonguldak Ereğli İlçe Emniyet Müdürlüğü Polisevi Büro Amirliği kamu işçi alımı yapacak. Garson (servis elemanı) ve pide ustası olarak yapılıyor. En az ilkokul mezunu adaylar bu ilana başvurabilir.

Benzer Haberler

Kaynak:Haber Kaynağı

Editör

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
6 Yorum