İSMEK Personel Alımı Devam Ediyor

İSMEK Personel Alımı Devam Ediyor

İSMEK personel alım ilanları yayınladı. Başvuracak adaylar Lise, Önlisans ve Lisans mezunu olması gerekmektedir. Başvuracak adayların kurumun internet sitesini ziyaret etmeleri gerekir.

163 İş Pozisyonlarının bazılarını vermiş bulunmakta olup kalan diğer pozisyonları görmek için altta bulunan sayfayı tıklamanız yeterlidir. Talim Terbiye Kurulu Başkanlığı atama ve ders okutma çizelgesi esasları ve Hayat Boyu Öğrenme Genel Müdürlüğünün modül programlar içinde yer alan eğitimci şartları, halk eğitim faaliyetinin uygulamasına dair yönergedeki öğretmen yeterlilikleri esas alınarak Lise, Meslek Lisesi, Ön Lisans, Lisans, Yüksek Lisans ve üzeri mezuniyetlere göre, uygun koşulları sağlayan adayların başvuruları değerlendirilir. Başvuracaklar 18 yaş İle 40 yaş aralığında olmaları gerek.

Aerobik - Fitness - Pilates (Bayan) Öğretmeni (Spor) alımı için: En az Lise mezunu olup Aerobik - Fitness - Pilates (Bayan) Öğretmenliğine Başvuruda Bulunabilmek İçin Gençlik Ve Spor Müdürlüğü tarafından Alanında Antrenörlük / Yardımcı Antrenörlük Sertifikalarına veya Türkiye Cimnastik Federasyonu tarafından Aerobik-Step / Pilates Eğitmenlik Sertifikalarına Sahip Olunması Gerekmektedir.

Aşçı Çırağı (Yemek) Öğretmeni (Yiyecek İçecek Hizmetleri) alımı için şartlar: Beslenme ve Diyetetik bölümünden mezun olan adayların transkriptinde "Besin Hazırlama ve Pişirme" dersi var ise bu adaylar başvuruda bulunabilir. Beslenme ve Ev Yönetimi - (Lise) Kurum Beslenme - (Lise)Aşçılık - (Lise)Aşçılık Ustalık Belgesi - (Ustalık / Usta Öğreticilik)Kurum Beslenmesi - (Lise) ve Yiyecek Hizmetleri (Lise) olması yeterlidir.

Cilt Bakımı Öğretmeni (Güzellik ve Saç Bakım Hizmetleri) alımı için: Cilt Bakımı ve Güzellik - (Lise)Kuaförlük - Cilt Bakımı Güzellik - (Lise)Cilt Bakımı ve Güzellik Ustalık Belgesi - (Ustalık / Usta Öğreticilik)Güzellik Uzmanlığı - (Lise) olması gerek.

Çiçek Yapımı Öğretmeni (El Sanatları Teknolojisi) alımı için: El Sanatları - (Lise)El Sanatları ve Çiçek - (Lise)Dekoratif Ürünler - (Lise)Dekoratif Sanatlar - (Lise)Teknoloji ve Tasarım - (Lise)Dekoratif El Sanatları Ustalık Belgesi - (Ustalık / Usta Öğreticilik) olanlar başvurabilir.

Hasta ve Yaşlı Refakatçisi Öğretmeni (Hasta ve Yaşlı Hizmetleri) alımı için: Hemşirelik - (Ön Lisans) Ergoterapi Bölümü - (Lisans) Sağlık Memurluğu - (Ön Lisans) Ebelik Bölümü - (Ön Lisans) Yaşlı Bakım Hizmetleri - (Ön Lisans) Yaşlı Bakımı - (Ön Lisans) adaylar başvurabilir.

Kadın Fantezi Giyim Öğretmeni (Giyim Üretim Teknolojileri) alımı için: Giyim - (Ön Lisans)Hazır Giyim - (Ön Lisans)Giyim Üretim Teknolojisi - (Ön Lisans)Giyim - (Lise)Hazır Giyim - (Lise)Giyim Üretim Teknolojisi - (Lise)Kadın Terziliği Ustalık Belgesi - (Ustalık / Usta Öğreticilik) olan aday başvurabilir.

Kur'an-ı Kerim Öğretmeni (Kişisel Gelişim ve Eğitim) alımı için: İlahiyat - (Lisans)Din Kültürü Öğretmenliği - (Lisans)Arap Dili ve Edebiyatı - (Lisans)İlahiyat - (Ön Lisans)İmam Hatip Lisesi - (Lise)İlahiyat Bilimleri - (Lisans) olan adaylar başvuruda bılunabilirler.

Uygulamalı Muhasebe Uzmanlık Eğitimi Öğretmeni (Muhasebe ve Finansman) alımı için: Muhasebe - (Ön Lisans)İşletme Yönetimi - (Ön Lisans)Muhasebe ve Vergi Uygulamaları - (Ön Lisans)Bilgisayarlı Muhasebe ve Vergi Uygulamaları - (Ön Lisans)Bilgisayar Destekli Muhasebe - (Ön Lisans)Bilgisayarlı Muhasebe - (Ön Lisans)Muhasebe ve Finansman - (Ön Lisans)Maliye - (Lisans)Maliye - (Ön Lisans) Muhasebe - (Lisans)İşletme Öğretmenliği - (Lisans)Muhasebe ve Finansman Öğretmenliği - (Lisans)Bilgisayarlı Muhasebe - (Lisans)Bilgisayar Destekli Muhasebe - (Lisans)Bilgisayarlı Muhasebe ve Vergi Uygulamaları - (Lisans)İktisat - (Lisans)İşletme - (Lisans) mezunlar başvurabilir.

Bu yayınladığımız ilanlar sadece bazıları size göre alım olunan iş ve öğrenin durumunu görebilmeniz için https://goo.gl/RyNucV

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum