Isparta Belediye Başkanlığı İşçi Alımı

Isparta Belediye Başkanlığı İşçi Alımı

Isparta Belediyesi Sözleşmeli İşçi Alım ilanı yayınladı. Alınacak Personel sayısı 1 kişi olarak açıklandı. Başvurular 06 Şubat 2017 tarihinde sona erecektir.

KPSS şartı aranmayan ilanda Isparta Belediyesine Greyder Operatör İşçisi Eski Hükümlü alınacak olup başvuracak adaylar arasından noter huzurunda kura çekimi yapılarak işçi alımı gerçekleşecektir.

Başvuracak adaylar Isparta Belediye Başkanlığında istihdam edilecek olup çalışma adresi aynı adrestir. İlana başvuracakların kişisel durumu Eski Hükümlü olanlarla birlikte TMY ( Terörle Mücadelede yaralanan ) olanlar da başvura bileceklerdir. Başvuracak adaylar iş kur ilan numarası ile 06 Şubat 2017 tarihine kadar başvuru yapmaları gerekmektedir.

Greyder Operatör İşçisi 1 kişi için şartlar: En az ilköğretim mezunu (İlkokul) olması, Greyder Operatörü sertifikasına sahip olması, Dozer Operatörü sertifikasına sahip olması, Ekskavatör Operatörü sertifikasına sahip olması ve B sınıfı sürücü belgesine sahip olmak gerekmektedir. Başvuracak Adaylar İş kur iş ilan 00003569053 numarası ile internetten veya Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğüne Şahsen 06 Şubat 2017 tarihine kadar başvurmaları gerekmektedir. Isparta iş ilanları kariyer.

Başvuracaklar kuraya tabi olan işgücü taleplerine şartları uyan ve müracaatları kabul edilenlerin tamamı noter huzurunda kura çekimi için işverene gönderilir. Kurada ismi çıkan kişilere yazılı veya sözlü sınavın yeri ve zamanı talebi veren kamu kurum ve kuruluşu tarafından iadeli taahhütlü olarak adaylara bildirilecektir. Noter Huzurunda Kura Çekimi 14 Şubat 2017 tarihinde Saat 10: 00 ile 11:00 arasında Isparta Belediye Başkanlığında gerçekleşecektir.

Talep fazla olması halinde talebe başvuru yapan ve nihai listede yer alan adaylar, eğitim durumu, tecrübe, öncelik durumu, yabancı dil şartı vb. koşulları taşıyıp taşımadıklarını yazılı veya sözlü sınavdan önce talebi veren kamu kurum ve kuruluşuna ibraz etmeleri gerekmektedir.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.