Isparta Belediyesi 9 Kamu İşçisi Alımı

Isparta Belediyesi 9 Kamu İşçisi Alımı

Isparta Belediyesi işçi Alımı ilanı yayınladı. Alınacak işçi sayısı 9 kişi olarak duyuruldu. Başvurular 24 Nisan 2017 Pazartesi son bulacaktır. Alınacak Personel Daimi olarak görev alacaklardır.

Isparta Büykkabaca Belediyesi  9 Beden işçisi ( Genel ) Adaylarının İlköğretim Eğitimi veren Bir okuldan mezun olmaları Gerekmektedir, Ayrıca KPSS Şartı Yoktur. Çalışma adresi Isparta İlidir. Başvurular Elektronik Ortamda yapılacaktır.

9 işçi Beden İşçisi ( Genel )  alımına, Durumu Normal ve TMY ( Terörle mücadelede Yaralananlar) Başvurabilecektir. Talepte bulunan kamu kurum ve kuruluşunun istemiş olduğu  şartlara durumu uyan adaylar, Başvuruda bulunmak için 24 Nisan 2017 Pazartesi günü mesai bitimine kadar şahsen veya işkur İş İlan No (00003711012) ile işkur internet sitesi üzerinden Başvuruda bulunmaları gerekmektedir.

Adaylardan Ayrıca  Son 5 Yıl içinde En az 4 yıl Mahalli İdarelerde Çalışmış Olmak ( SGK dökümü ile İşyeri Unvan Listesi) Belgesi İstecektir. aranan şartları taşıyan 9 kişi daimi kadrolu işçi personel Olarak İstihdam Edilecektir.

Öncelik hakkına sahip olanlardan, başvuruda bulundukları sürekli veya geçici işgücü talebine işverence davet edildikleri hâlde geçerli sebepler dışında katılmayan, sınava katılmayan, işi reddeden veya kamuda sürekli işçi statüsünde işe yerleşenlerin öncelik hakkı ortadan kalkar. Kura Çekimi 02 Mayıs 2017 tarihinde Saat 10:00 da Büyükkabaca Belediye Başkanlığı Hizmet Binasında Noter Huzurunda yapılacaktır.

(önceliklilerden) Merkezi sınav uygulanmayacak kişilerden müracaat eden adaylar içerisinden öncelik belge tarihlerine göre talep sayısının 3( üç ) katını geçmeyecek şekilde isim ve adresleri ile durumlarını açıklayıcı bilgi talep sahibi kamu kurum ve kuruluşuna bildirilecektir.

Kura Sonucunda Listedeki Adaylara Belediye Başkanlığının belirleyeceği yer ve zaman sözlü sınav yapılacaktır. Öncelik hakkından ikinci kez yararlanılamaz. İlgili kamu kurum ve kuruluşunun istediği şartları taşımayan ve bu durumlarını belgeleyemeyenler veya yanlış beyanda bulunanlar nihai listeden çıkarılarak sıralamada yer alan diğer kişiler listelere dahil edilecektir. Başvuruda bulunan adayların 28 Nisan 2017 Tarihi saat 15:00 a kadar Büyükkabaca Belediye Başkanlığı Yazıişleri Müdürlüğüne Şahsen Elden Teslim etmeleri Gerekmektedir.

İlanın Tam Metni İçin TIKLAYIN.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.