Isparta Belediyesi İşçi Alımı

Isparta Belediyesi İşçi Alımı

Isparta Şarkikaraağaç Belediye Başkanlığı Sözleşmeli İşçi Alım ilanı yayınladı. Alınacak Personel sayısı 1 kişi olarak açıklandı. Başvurular başlamış olup 22 Şubat 2017 tarihinde sona erecektir. Alınacak personel Genel Beden İşçisi olarak alınacak.

Isparta Şarkikaraağaç Belediye Başkanlığı Sözleşmeli İşçi alacağını açıkladı. Yapılan açıklamaya göre 1 kişi Beden işçisi (Genel) olarak istihdam edileceği açıklandı.

Şarkikaraağaç Belediye Başkanlığı Sözleşmeli 1 kişi Beden işçisi için şartlar: En az ilköğretim mezunu (İlkokul) olması, En çok Ön lisans mezunu olması gerekmektedir. Başvuracak Adaylar İş kur iş ilan 00003591146 numarası ile internetten veya Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğüne Şahsen 22 Şubat 2017 tarihine kadar başvurmaları gerekmektedir.

Başvuru yapacak adayların Kuraya tabi olan işgücü taleplerine şartları uyan ve müracaatları kabul edilenlerin tamamı noter huzurunda kura çekimi için işverene gönderilir. Kurada ismi çıkan kişilere yazılı veya sözlü sınavın yeri ve zamanı talebi veren kamu kurum ve kuruluşu tarafından iadeli taahhütlü olarak adaylara bildirilecektir. Noter Huzurunda Kura Çekimi 03 Mart 2017 tarihinde Saat 13: 00 da Şarkikaraağaç Belediye Başkanlığı Toplantı Salonunda Yapılacak. 22 Şubat 2017 Tarihine Kadar İstenen Belgeyi Isparta Şarkikaraağaç Belediye Başkalığına Teslim Edilmesi gerekmektedir.

Talep sayısının fazla olması halinde talebe başvuru yapan ve nihai listede yer alan adaylar, eğitim durumu, tecrübe, öncelik durumu, yabancı dil şartı vb. koşulları taşıyıp taşımadıklarını yazılı veya sözlü sınavdan önce talebi veren kamu kurum ve kuruluşuna ibraz etmek zorundadır. Adaylardan istenecek belgeler: Öğrenim belgesi, T.C. Kimlik numarasının yazılı olduğu Adli Sicil Arşiv Kaydı (Adli sicil kaydı bulunması halinde mahkeme kararları ile birlikte getireceklerdir.), Aslı ibraz edilmek üzere nüfus kayıt örneği veya nüfus cüzdanı fotokopisi, Askerlik durum belgesi, (Erkek adaylar için askerlik terhis, tecil veya muaf olduğunu belirtir belge.) ve İş talep dilekçesini doldurarak teslim edilecektir.

Başvuracak adaylar Isparta Şarkikaraağaç Belediye Başkanlığında istihdam edilecek olup çalışma adresi aynı adrestir. İlana başvuracakların kişisel durumu Normal olanlarla birlikte TMY ( Terörle Mücadelede yaralanan ) olanlar da başvura bileceklerdir. Başvuracak adaylar iş kur ilan numarası ile 22 Şubat 2017 tarihine kadar başvuru yapmaları gerekmektedir.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.