Isparta İş İlanları 44 Eleman Alım İlanı

Isparta İş İlanları 44 Eleman Alım İlanı

Isparta İş İlanları Kariyer Bölümümüzden Siz Takipçilerimiz için Isparta İli ve İlçelerinde Başvuruya Açık Bulunmaktadır. İş Arayanlar için Kaçırılmayacak Fırsatlar Sunuyoruz. Açık Bulunan 44 Kişi Personel Alımı…

Isparta iş ilanlarını sizler için en çok alım yapan işyerlerini sıraladık. Başvurular devam etmekte olup Devlet teşvişi kapsamındadır.

Dostpet Nak ve Tic Ltd. Şti’ de çalışmak isteyen pompacı alınacaktır. Alınacak personel 4 kişi olarak belirlenmiş olup Akaryakıt satış elemanı pompacı olarak alınacak personel en az ilköğretim mezunu olması ve 20 yaşından üst sınırlarda olması gerekmektedir. Başvuracak adaylar 00003659631 nolu iş ilanına başvurmaları gerekmektedir.

Lüks Dekor Mutfak Mobilyada çalıştırılmak üzere 5 kişi beden işçisi olarak alımı yapılacak. Başvuracak adaylar 18-45 yaşları arasında ilköğretim mezunları arasında deneyimli ve deneyimsiz elemanlar başvuruda bulunacak. Adaylar 00003647367 nolu iş-kur ilan numarasına başvurmaları.

Vahdet Mermer Makina Maden San Mermer ve Taş Ocağında 10 kişi mermer ocakçısı beden işçisi alınacaktır. Başvuruya 18-60 yaş aralığında en az ilköğretim mezunları başvuruda bulunacak olup mesleki eğitim belgesi olanlar tercih edilmektedir. Çalışma adresi olarak Bademli köyü baba stepe mevkii olarak belirtilmiştir. Başvuracaklar 00003648001 numaralı iş-kura yapmaları gerekmektedir.

Emtaş Panel Radyatör ve Isısan Tic. Ltd. Ştide beden işçisi olarak çalıştırılmak üzere 5 kişi işçi olarak alınacaktır. Başvuruya en az ilköğretim mezun 20-45 yaşları arasında yapmaları gerekmekte olup adaylar başvuru için işkurun 00003648197 nolu iş ilanına başvurabilirler.

Günhan İplik Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketinde iplik eğirme operatörü ring/vater/vargel olarak 10 kişi  18-40 yaşları arası okur yazarların başvurmaları gerekmektedir. Ancak işe ihtiyacı olan deneyimi olmayanlar içinde her hangi bir şart aranmamaktadır. Başvuru 00003645798 numaralı iş ilanına yapılacaktır.

Gıessmann Kimya Filtre Sanayi Ticaret ve  Limited Şirketinde çalışmak isteyen 10 kişi beden işçisi olarak alım yapılacaktır. Başvuruya 22-40 yaşları arısı ilköğretim mezunları alınacaktır. Ayrıca deneyimli tercihen olmuş olup deneyimsiz iş arayanlarda başvuruda bulunabilir. Başvuruda bulunacak adaylar iş-kur 00003624138 ilanına yapılmaktadır. Sıraladığımız iş ilanlarına Isparta Merkez ve tüm ilçelerden başvurular kabul edilmektedir.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.