İşsizlere Günlük 50 Lira Veren İş Fırsatları

İşsizlere Günlük 50 Lira Veren İş Fırsatları

İŞKUR’un düzenlenmiş olduğu işbaşı eğitim programlarına katılarak hem bir meslek dalında kendinizi geliştirebilir hem de günlük ücretinizi alabilirsiniz.

İŞKUR resmi internet sitesi üzerinden verdiği işbaşı eğitim programlarının detaylarını paylaşmaktadır. Biz de yeni açılmış ilanları sizler için topladık. Çalıştığınız gün boyunca günlük 50 lira kazanmaya hak kazanacaksınız. Programlara katılabilmek için İŞKUR’a kayıt olmanız gerekmektedir.

Manisa Salihli Satış Danışmanı : İşbaşı eğitim programı 1 Ekim’de başlacayak olup 30 Kasım’da sona erecektir. Son başvuru tarihi 23 Ekim olarak belirtilmiştir. En az 23, en fazla 30 yaş sınırı vardır. Erkek adaylar aranmaktadır. (Kurs Numarası : 474772)

İzmir Gaziemir Sigorta Acentesi Teknik Personeli : İşbaşı eğitim programı 23 Ağustos’ta başlayacak olup 31 Aralık’ta son bulacaktır. Başvurular 23 Ağustos’ta sona ermektedir. En az 18 en fazla 40 olarak yaş sınırı belirtilmiştir. Erkek adaylar aranmaktadır. (Kurs Numarası : 478704)

İstanbul Başakşehir Ön Muhasebeci : İlan için son başvuru tarihi 31 Ağustos olarak belirtilmiştir. İş eğitim programı 31 Ağustos’ta başlayacak olup 13 Aralık’ta sona ermektedir. En az 16 en fazla 70 yaş sınırı belirtilmiştir. Kadın adaylar aranmaktadır. (Kurs Numarası : 459609)

Uşak Merkez Laboratuvar Teknikeri : İlan için son başvuru tarihi 23 Ağustos olarak belirtilmiştir. İş başı eğitim programı 23 Ağustos’ta başlayacak olup 31 Aralık’ta sona erecektir. En az 16 en fazla 70 yaş sınırı belirtilmiştir. Erkek adaylar aranmaktadır. (Kurs Numarası : 478693)

Ankara Yenimahalle Elektrik Teknisyeni : İlan için son başvuru tarihi 23 Ağustos olarak belirtilmiştir. İşbaşı eğitim programı 23 Ağustos’ta başlayacak olup 31 Aralık’ta sona erecektir. Erkek adaylar aranmaktadır. Yaş sınırı en az 16, en fazla 70 olarak belirtilmiştir. (Kurs Numarası : 478711)

Ankara Pursaklar Sigorta Acentesi Teknik Personeli : İlan için son başvuru tarihi 23 Ağustos olarak belirtilmiştir. İşbaşı eğitim programı 23 Ağustos’ta başlayacak olup 31 Aralık’ta sona erecektir. Erkek veya kadın adaylar aranmaktadır. Yaş sınırı en az 18, en fazla 30 olarak belirtilmiştir. (Kurs Numarası : 478520)

Başvurmak isteyen adayların kurs numaralarıyla birlikte İŞKUR resmi internet sitesini ziyaret etmeleri gerekmektedir.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
2 Yorum