İstanbul Avcılar Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Personel Alımı

İstanbul Avcılar Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Personel Alımı

16 Mart 2016 Tarihinde SYDV İstanbul Avcılar Sosyal Yardımlaşma ve dayanışma Vakfı Personel Alımı Yapacağını Duyurdu. Sosyal Yardım Ve İnceleme Görevlisi Olarak Toplam Bir Kişi İstihdam Edilecektir.

İstanbul İli Avcılar İlçe Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Başkanlığı tarafından kamu personeli alım ilanı yayınlandı. Sosyal Yardım ve İnceleme görevlisi unvanıyla bir kişi, 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu 4/b maddesi uyarınca sözleşmeli statüde istihdam edilecektir. Başvurular elektronik ortamda 22 Mart 2016 tarihinde, istenen belgelerin kuruma teslimi ise 23 Mart 2016 tarihinde sona erecektir.

İstanbul Avcılar SYDV sosyal yardım ve inceleme görevlisi alımı için: ÖSYM tarafından 2014 yılında yapılan Kamu Personeli Seçme Sınavında KPSS P3 puan türünde en az 60 puan almış olmak, Bilgisayar işletmeni veya donanımı sertifikası sahibi olmak. İstanbul İli Avcılar ilçesinde en az 6 ay süreyle ikamet ediyor olmak (Çevreyi, sosyal dokuyu tanıyor olmak). Sözlü sınavda adayların Word, Excel ve Powerpoint programlarını bilme ve uygulayabilme özelliklerine sahip olması ile kullanabilme becerileri özelliğine sahip kendilerini yazılı ve sözlü ifade edebilme kabiliyeti ve sınav komisyonu nezdinde bıraktığı genel intiba dikkate alınacaktır.

Adayların Sosyoloji, Psikoloji, Psikolojik Danışmanlık Ve Rehberlik bölümleri mezunlarının tercih edileceği bildirildi. Başvuru yapmak isteyen adayların Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı ‘na bağlı resmi internet sitesinden başvuru yaptıktan sonra istenen belgeleri kuruma teslim etmeleri zorunludur.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.