İstanbul Belediyesi 9. Dereceden 40 kadrolu memur alımı yapıyor

İstanbul Belediyesi 9. Dereceden 40 kadrolu memur alımı yapıyor

Belediye personel alımı kapsamında yayımlanan Resmi Gazete iş ilanları dahilinde çok sayıda kadrolu memur alımı yapılacağı açıklandı. Başvuru süresi hakkında hatırlatılma yapılan ilan için 40 kişilik İstanbul iş ilanı duyurusu açıklandı. Detaylar haber

Yerel yönetimler dahilinde güncel istihdam ilanları yayımlanmaya devam ederken; belediye personel alımı kapsamında çok sayıda yapılacak olan kadrolu memur alımı yapılacağı bilgisi adayların ilgilerine sunuldu.

Başvuru Kılavuzu Yayımlandı

Başvurular için gerekli olan özel başvuru şartlarının ve unvan ile kontenjanlara dair detayların yer aldığı başvuru kılavuzu adaylar iletildi. Resmi Gazete üzerinden yayımlanan ilan için İstanbul iş ilanları kapsamında işlem yapılacaktır.

Görev Yeri Bilgisi

Başvuru sürecinde hak kazanan adayların ilçe belediyesi olarak kamu hizmeti veren Fatih Belediyesinde görev yapacakları açıklandı. Adaylar saha personeli statüsünde belediye sınırları içerisinde hizmet verecektir.

Unvan ve Kontenjan Detayları

Fatih Belediyesi kadrolu memur alımı için 9. Dereceden GİH sınıfı mensubu 40 personel alımı yapacaktır. başvurular tek unvan üzerinden kabul edilecek olup; bu ilan dahilinde sadece Zabıta Memuru alımı yapılacağı beyan edilmektedir.

fatih-belediyesi.jpg

Başvuru Şartları

Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi, Uluslararası İlişkiler, Ekonomi, İşletme, İktisat, Ekonometri, Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri, Psikoloji, Sosyal Hizmet, Sosyoloji, Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler, İnsan Kaynakları Yönetimi, Halkla İlişkiler ve Tanıtım, Halkla İlişkiler ve Reklamcılık, Turizm Rehberliği, İlahiyat alanlarından lisans mezunu olan ve KPSS P3 puan türünden en az 75 puan alan adayların başvuruları geçerli kabul edilecektir.

zabita-memuru.jpg

Başvurular Nisan Ayında Başlıyor!

Kadrolu memur alımı başvuruları 26 Nisan 2021 tarihinde açılacak olup; 30 Nisan 2021 tarihine kadar mesai saatleri içerisinde Fatih Belediyesi Ana Hizmet Binası Adnan Menderes Bulvarı Vatan Caddesi No 54 adresinde yer alan İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğü’ne şahsen başvuru yapılması gerekecektir.

Başvuru kılavuzu

Kaynak:Haber Kaynağı

Editör

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.