İstanbul Büyükşehir Belediye En Az Lise Daimi 11 Personel Alımları

İstanbul Büyükşehir Belediye En Az Lise Daimi 11 Personel Alımları

Büyükşehir Belediye Başkanlığı tarafından İŞKUR internet sitesinde yayınlanan ilanda en az lise mezunu KPSS ve ikamet şartsız daimi kadroda farklı unvanlarda 11 personel alımı yapılacağı açıklanmıştır.

İŞKUR resmi internet sitesinde yayınlanan ilanda İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı Enerji A.Ş. bünyesinde istihdam üzere daimi kadroda KPSS ve ikamet şartsız en az lise mezunu farklı unvanlarda toplam 11 personel alımı yapılacağı belirtilmektedir.

Alınacak personellerin unvan ve sayı dağılımları

1 İnsan Kaynakları Uzmanı, 2 Saha Yönetim Ustası, 2 Saha Yönetim Usta Yardımcısı, 2 üretim Operatörü (Elektrik Teknisyeni/Teknikeri), 2 GES Proje Mühendisi, 1 Enerji Yönetimi Mühendisi ve 1 Kurumsal İletişim Elemanı olarak kurum bünyesinde istihdam edilecektir.

Adaylar için ilana başvuru zamanı

Adaylar başvurularını 1 – 3 Nisan 2021 tarihleri arasında (3 Nisan dahil) arasında yapabileceklerdir.

Adaylar için başvuru şekli ve yeri

Adaylar başvurularını başvuru kılavuzunda yer alan kurum internet adresine (https://kariyer.ibb.istanbul) Online olarak yapacaklardır.

İnsan Kaynakları Uzmanı için aranan nitelikler

Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun olmak, Bordro, özlük, yasal süreçler, eğitim, gelişim, kariyer planlama alanlarında deneyimli olmak, Office programlarını iyi derecede kullanabiliyor olmak, İletişim ve raporlama yönü güçlü olmak.

Saha Yönetim Ustası için aranan nitelikler

En az Lise mezunu olmak, Erkek adaylar için askerlik görevini yapmış olmak, B sınıfı sürücü belgesine sahip olmak ve aktif araç kullanabilmek, Çöp sahasında çalışabilecek olmak, Polietilen borularda yapılan plastik elektrofüzyon konusunda deneyimli ve plastik kaynakçısı (seviye 3) mesleki yeterlilik belgesine sahip olmak, Vardiyalı sistemde çalışabilecek olmak.

Saha Yönetim Usta Yardımcısı için aranan nitelikler

En az Lise mezunu olmak, Erkek adaylar için askerlik görevini yapmış olmak, B sınıfı sürücü belgesine sahip olmak ve aktif araç kullanabilmek, Çöp sahasında çalışabilecek olmak, İşletme kapsamında yapılacak olan imalat, inşaat, tadilat ve tamirat işlerinde tecrübeli olmak, Vardiyalı sistemde çalışabilecek olmak.

Üretim Operatörü (Elektrik Teknikeri/Teknisyeni) için aranan nitelikler

Endüstri meslek lisesi veya teknik lise elektrik bölümü, Önlisans elektrik veya elektrik elektronik bölümlerinden mezun olmak, Erkek adaylar için askerlik görevini yapmış olmak, Kuvvetli akım tesislerinde yüksek gerilim altında çalışma için izin belgesine (EKAT) sahip olmak, Alçak gerilim ve orta gerilim şalt sistemleri tecrübesine sahip olmak, SDA ve Otomasyon sistemlerinde tecrübeli olmak, Vardiyalı sistemde çalışabilecek olmak.

GES Proje Mühendisi için aranan nitelikler

Mühendislik fakültelerinin elektrik mühendisliği veya elektrik elektronik mühendisliği bölümünden mezun olmak, Güneş Enerji sistemleri proje, uygulama, izin ve lisans süreçlerinde ve saha yönetimi konularında en az 3 yıl tecrübeli olmak, VG/OG ekipmanları, DC/8AC kablo, PV panel, DC toplama panosu, İnvertör, malzeme ve uygulama konularında deneyimli olmak, iyi derecede Autocad, Microsoft Ofis programlarını kullanabiliyor olmak, Erkek adaylar için askerlik görevini yapmış olmak, Seyahat engeli bulunmamak.

Enerji Yönetimi Mühendisi için aranan nitelikler

Üniversitelerin Makine Mühendisliği, Elektrik Elektronik Mühendisliği, Enerji Mühendisliği bölümlerinden mezun olmak, Erkek adaylar için askerlik görevini yapmış olmak, Sanayi Etüd Proje Sertifikasına Sahip olmak.

Kurumsal İletişim Elemanı için aranan nitelikler

Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun olmak, Bilgisayar ve ofis programlarını iyi derecede kullanabiliyor olmak, İletişim yönü güçlü, Türkçe yazım ve dil bilgisi kurallarına hakim olmak, Röportaj metni ve basın bülteni yazabilecek olmak.

Başvuru kılavuzu.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.