İstanbul Büyükşehir En Az Ortaokul Vasıflı Vasıfsız 380 Personel Alımları

İstanbul Büyükşehir En Az Ortaokul Vasıflı Vasıfsız 380 Personel Alımları

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı tarafından İŞKUR üzerinden yayınlanan ilana göre en az Ortaokul mezunu vasıflı vasıfsız KPSS ve ikamet şartsız toplamda 380 personel alımı yapılacağı belirtilmektedir.

İŞKUR Kurum Dışı ilanlar kategorisinde İstanbul Büyükşehir Belediye Şirketi İSTAÇ A.Ş. bünyesinde görevlendirilmek üzere en az ortaokul mezunu daimi/geçici kadroda KPSS ve ikamet şartsız vasıflı vasıfsız toplamda 380 personel alınacağı duyurulmuştur.

Alınacak personellerin unvan ve sayı dağılımları

1 Mekanik Teknikeri, 20 Denizci Personel-Gemici, 2 Denizci Personel-Gemi Elektrik Zabiti, 1 Elektrik Elektronik Teknisyeni, 1 Elektrik Teknikeri, 1 Elektrik Elektronik Teknikeri, 2 işçi, 2 İşletme Operatörü, 54 Kıyı Temizlik Beden İşçisi, 1 Tekniker-Laborant, 1 Tekniker-Mekanik Teknikeri, 1 Mekanik Teknisyeni, 265 İşçi-Plaj Beden İşçisi, 18 Şoför-Plaj Minibüs Şoförü, 1 Proses Mühendisi, 6 Şoför-Kıyı Ekibi Kamyonet Şoförü, 1 Elektrik Teknisyeni, 1 Vardiya Amiri ve 1 Vinç Operatörü olarak görevlendirileceklerdir.

Adaylar için başvuru zamanı

Adaylar başvurularını 19 Nisan 2021 tarihine kadar (19 Nisan dahil) yapacaklardır.

Adaylar için başvuru şekli ve yeri

Adaylar başvuru işlemlerini kurum e-posta adresine (https://kariyer.ibb.istanbul/) Online olarak yapacaklardır.

Mekanik Teknikeri için aranan nitelikler (1 personel)

Meslek Yüksekokullarının makine veya inşaat bölümü mezunu olmak, Mekanik bakım alanında en az 5 yıl deneyimli olmak, Forklift operatörlüğü belgesine sahip olmak, CMMS ve diğer ilgili yazılımları kullanabilmek, Erkek adaylar için askerlik görevini yapmış olmak, Sistem bakımları ve onarımları konusunda enerji sektöründe deneyimli olmak ve Vardiyalı çalışabilecek olmak.

Denizci Personel-Gemici için aranan nitelikler (2 personel)

En az Ortaokul mezunu olmak, En az gemici ehliyetine sahip olmak, Temel STWC belgeleri, Gemi adamı sağlık raporu olmalı, Askerlik görevini yapmış olmak, Herhangi bir fiziksel engeli bulunmamak ve Alanında en az 2 yıl deneyimli olmak.

Denizci Personel-Gemici için aranan nitelikler (18 personel)

En az Ortaokul mezunu olmak, En az gemici ehliyetine sahip olmak, Temel STWC belgeleri, Gemi adamı sağlık raporu olmalı, Askerlik görevini yapmış olmak, Herhangi bir fiziksel engeli bulunmamak ve Alanında en az 2 yıl deneyimli olmak.

Denizci Personel-Gemi Elektrik Zabiti için aranan nitelikler (2 personel)

MYO veya Meslek Lisesi Elektrik bölümü mezunu olmak, En az gemici ehliyetine sahip olmak, Temel STWC belgeleri, Liman başkanlığı elektrik zabiti belgesine sahip olmak, Askerlik görevini yapmış olmak ve Alanında en az 1 yıl deneyimli olmak.

Elektrik Elektronik Teknisyeni için aranan nitelikler (1 personel)

Meslek Lisesi Elektrik bölümü mezunu olmak, Endüstriyel elektrikçi rollerinde en az 3 yıl deneyimli olmak, Elektrik teorisi bilgisine sahip olmak, NEC bilgisi ve yorumlaması konularında deneyimli olmak, ISA standartları bilgisi ve canlı devreler üzerinde çalışma yetkinliği bulunmak, DC ve diğer acil durum sistemlerine aşina olmak, PLC ve DCS alanında deneyimli olmak ve Vardiyalı çalışabilecek olmak.

Elektrik Teknikeri için aranan nitelikler (1 personel)

MYO veya Meslek Lisesi Elektrik Elektronik bölümü mezunu olmak, En az 3 yıl deneyimli olmak, Otomasyon yönetimi gaz yakıtlı bir ısı güç kojenerasyon ünitesi ve sensör bakımı kalibrasyonunda tecrübeli olmak, Erkek adaylar için askerlik görevini yapmış olmak, B sınıfı sürücü belgesine sahip ve aktif araç kullanabiliyor olmak ve Vardiyalı çalışabilecek olmak.

Elektrik Elektronik Teknikeri için aranan nitelikler (1 personel)

E&I Teknisyeni olarak en az 5 deneyimli olmak, Önlisans E&I mezunu olmak, Forklift operatörlüğü belgesine sahip olmak, GED çıraklık ya da elektronik teknik okul diplomasına sahip olmak, CMMS ve Windows XP ile ilgili yazılımların kullanımı konusunda bilgi sahibi olmak, Enerji tesislerinde benzer iş tanımı içinde çalışmış olmak ve Vardiyalı çalışabilecek olmak.

İşçi için aranan nitelikler (2 personel)

Meslek Lisesi Mekanik/Motor bölümü mezunu olmak, Kaynakçı belgesine sahip olmak, Mesleki olarak en az 2 yıl deneyimli olmak, Herhangi bir fiziksel engeli bulunmamak.

İşletme Operatörü için aranan nitelikler (2 personel)

Meslek Lisesi teknik bölümlerden mezun olmak, Enerji sistemleri konusunda tecrübeli olmak, Operatörlük sertifikalarına sahip olmak, Basınçlı kap sertifikasına sahip olmak, Enerji tesislerinde benzer görevlerde en az 3 yıl tecrübeli olmak.

İşçi-Kıyı Temizlik Beden İşçisi için aranan nitelikler (54 personel)

En az Ortaokul mezunu olmak, 18 – 45 yaş arasında olmak, Herhangi bir sağlık sorunu bulunmamak, Askerlik görevini yapmış olmak, Erkek olmak ve Tercihen yüzme biliyor olmak.

Tekniker-Laborant için aranan nitelikler (1 personel)

MYO veya Üniversitelerin Kimya bölümünden mezun olmak, Laboratuvar faaliyetlerinde en az 3 yıl tecrübeli olmak, Anaerobik şartlarda biyogaz üretimi yapan tesislerde görev almış olmak, MS Office programlarını etkin kullanabilmek, Genel laboratuvar cihazları kullanabiliyor olmak, Askerlik görevini yapmış olmak, Vardiyalı çalışabilecek olmak, B sınıfı sürücü belgesine sahip olmak ve aktif araç kullanabiliyor olmak.

Mekanik Teknikeri için aranan nitelikler (1 personel)

MYO veya Meslek Lisesi Mekanik, Makina bölümünden mezun olmak, Alanında en az 3 yıl tecrübeli olmak, Dekantör, monopompa, lobe pompa, santrifüj pompa değişim ve bakım konularından tecrübe sahibi olmak, Erkek adaylar için askerlik görevini yapmış olmak, B sınıfı sürücü belgesine sahip olmak ve aktif araç kullanabilmek.

Mekanik Teknisyeni için aranan nitelikler (1 personel)

Meslek Lisesi Mekanik bölümünden mezun olmak, Gelişmiş kaynak işleri, basınçlı kap kurallarına uygun olarak güncel GTAW ve SMAW sertifikasına sahip olmak, Alan gelişmiş makineyle işleme tüm makine atölyesi ekipmanlarını kurma ve kullanma becerisine sahip olmak, Makine atölyesi prosedürleri, malzemelerin izlenebilirliği ve düzen/yerleştirme teknikleri hakkında bilgi sahibi, makine bakım, onarım ve otomasyon konularında en az 3 yıl tecrübeli olmak ve Vardiyalı çalışabilecek olmak.

Plaj Beden İşçisi için aranan nitelikler (265 personel)

En az Ortaokul mezunu olmak, 18 – 45 yaş arasında olmak,0 Herhangi bir sağlık sorunu bulunmamak, Erkek olmak, Askerlik görevini yapmış olmak ve Tercihen yüzme bilmek.

Şoför Plaj Minibüs Şoförü için aranan nitelikler (18 personel)

En az Ortaokul mezunu olmak, 22 – 45 yaş arasında olmak,0 Herhangi bir sağlık sorunu bulunmamak, Erkek olmak, Askerlik görevini yapmış olmak ve Sürücü belgesi, SRC2, SRC4 ve Psikoteknik belgelerine sahip olmak.

Proses Mühendisi için aranan nitelikler (1 personel)

Üniversitelerin Çevre Mühendisliği veya Makine Mühendisliği bölümlerinden mezun olmak, İyi seviyede İngilizce bilmek, MS Office programlarına hakim, ISO 14001 ve OHSAS 18001 kalite sistemleri hakkında bilgi sahibi olmak, Biyogaz tesisinde veya anaerobik/aerobik sistemi bulunan arıtma tesisinde en az 2 yıl benzer bir görev yapmış olmak, Erkek adaylar için askerlik görevini yapmış olmak, B sınıfı sürücü belgesine sahip olmak ve aktif araç kullanabiliyor olmak.

Şoför Kıyı Ekibi Kamyonet Şoförü için aranan nitelikler (6 personel)

En az Ortaokul mezunu olmak, 22 – 45 yaş arasında olmak,0 Herhangi bir sağlık sorunu bulunmamak, Erkek olmak, Askerlik görevini yapmış olmak ve Sürücü belgesi, SRC2, SRC4 ve Psikoteknik belgelerine sahip olmak.

Elektrik Teknisyeni için aranan nitelikler (1 personel)

MYO veya Meslek Lisesi Elektrik bölümü mezunu olmak, En az gemici ehliyetine sahip olmak, Temel STWC belgeleri, Liman Başkanlığı elektrik Zabiti belgesine sahip olmak, Askerlik görevini yapmış olmak, Herhangi bir fiziksel engeli bulunmamak ve Alanında en az 1 yıl deneyimli olmak.

Vardiya Amiri için aranan nitelikler (1 personel)

MYO veya Teknik Lise mezunu olmak, Enerji sektöründen benzer işlerde üretim veya idari birimlerde en az 5 yıl çalışmış olmak, Elektrik ve PLC ve otomasyon sistemlerine hakim olmak, Ekip yönetiminde tecrübeli olmak, ISC uygulamaları konusunda bilgi sahibi olmak, Erkek adaylar için askerlik görevini yapmış olmak.

Vinç Operatörü için aranan nitelikler (1 personel)

Lise mezunu olmak, Operatörlük sertifikalarına sahip olmak, Tercihen enerji tesislerinde benzer işlerde en az 3 yıl çalışmış olmak ve Vardiyalı çalışabilecek olmak.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
2 Yorum