İstanbul Büyükşehir İkamet Yok Sürekli Kadro 6 Personel Alımı

İstanbul Büyükşehir İkamet Yok Sürekli Kadro 6 Personel Alımı

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı tarafından İŞKUR resmi web sayfasında yayınlanan ilanda 3 unvanda ikamet şartı olmadan genel başvuru ile toplamda 6 personel alımı yapılacağı açıklanmıştır. Detaylar haberimizde.

İŞKUR resmi internet sitesinde yayınlanan ilana göre İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı Metro İstanbul A.Ş. bünyesinde istihdam edilmek üzere sürekli kadroda ülke geneli başvuru ikamet şartsız 3 unvanda toplamda 6 personel alınacaktır.

Metro İstanbul personel alımı başvuru şekli ve zamanı

Adaylar başvurularını 30 Haziran 2022 tarihine kadar kurum web sayfası üzerinden online olarak yapacaklardır.

İBB hangi unvanda kaç personel alıyor

2 Teknik Ressam, 2 Mimar ve 2 İnşaat Mühendisi alınacaktır.

Teknik Ressam alımı için Meslek Yüksekokullarının ilgili bölümlerinden mezun olmak, Tercihen raylı sistemler ve metro projeleri konusunda deneyimli olmak, Proje tasarımı alanında en az 2 yıl deneyimli olmak, Kalıp, betonarme proje çizimi konusunda uzman olmak, Tercihen revit kullanabilmek, İnşaat ve mimari çizim konusunda tecrübeli olmak.

Mimar alımı için Mimarlık lisans mezunu olmak, Alanında en az 4 yıl tecrübeli olmak, Raylı sistemler yapım projelerinde deneyimli olmak, BIM projesinde görev almış olmak, İyi derecede revit kullanabiliyor olmak, Autocad, Photoshop programlarına hakim olmak, 3 boyutlu modelleme yapabilmek, Esnek çalışmaya uygun olmak, Yeraltında çalışmaya engel hali bulunmamak.

İnşaat Mühendisi alımı için İnşaat Mühendisliği Lisans mezunu olmak, Proje tasarımında en az 2 yıl deneyimli olmak, Yeraltı yapıları tasarımı ve geoteknik konularına hakim olmak, Çelik yapıları konusunda uzmanlaşmış olmak, Ulusal ve uluslararası yönetmelikler hakkında bilgi sahibi olmak, SAP 2000, Autocad program bilgisine sahip olmak, Tercihen revit kullanabiliyor olmak, İyi derecede İngilizce bilmek, Sahada aktif çalışabilecek olmak, Yeraltında çalışmaya engel hali bulunmamak.

Başvuru kılavuzu.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.