İstanbul Büyükşehir KPSS Yok En Az Lise 25 Personel Alımları

İstanbul Büyükşehir KPSS Yok En Az Lise 25 Personel Alımları

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı tarafından İŞKUR’da yayımlanan ilana göre daimi kadroda KPSS şartı olmadan en az lise mezunu 5 unvanda 25 personel alınacağı belirtilmektedir.

İŞKUR kurum dışı ilanlar sayfasında yayınlanan duyuruda İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı şirketi İSPER A.Ş. bünyesinde istihdam edilmek üzere daimi kadroda KPSS şartı olmadan en az lise mezunu 5 unvanda toplam 25 personel alınacaktır.

Adaylar için başvuru zamanı

Adaylar başvurularını 3 Mayıs 2021 tarihine kadar (3 Mayıs dahil) yapabileceklerdir.

Adaylar için başvuru şekli ve yeri

Adaylar başvurularını kurum e-posta adresine (basvuru@isper.istanbul) Özgeçmiş göndermek suretiyle Online olarak yapacaklardır.

Birim Sorumlusu için aranan nitelikler (1 personel)

Üniversitelerin Lisans düzeyinde Sosyal Bilimler ya da Sağlık Bilimleri alanında herhangi bir bölümünden mezun olmak, Tercihen Sosyal Bilimler ya da Sağlık Bilimleri alanında yüksek lisans yapmış, Tercihen 2 yıl deneyimli, Tercihen Çocuk Gelişim Değerlendirme tarama testlerinden en az birinin eğitimini almış olmak, Tercihen yetişkin Değerlendirme tarama testlerinden en az birinin eğitimini almış olmak, Tercihen YÖK onaylı eğitici eğitimi sertifikasına sahip olmak, MS Office programlarına hakim olmak, Sahada aktif çalışabilecek olmak.

Büro Memuru için aranan nitelikler (1 personel)

Sosyal hizmet projeleri ve ayni ve nakdi yardım hizmetleri için büro hizmetleri yürütebilecek olmak, En az lise mezunu olmak, Bilgisayar kullanabilen, Tercihen B sınıfı sürücü belgesine sahip ve İstanbul ilinde ikamet edecek olmak.

İletişim-Dağıtım ve Arşiv Elemanı için aranan nitelikler (17 personel)

Sosyal hizmetlerin sosyal yardım dağıtım ve iletişim süreçlerini gerçekleştirebilecek olmak, Evrak dosyalama ve arşiv sürecinde görev alacak, En az lise mezunu olmak, Tercihen en az B sınıfı sürücü belgesine sahip ve İstanbul ilinde ikamet etmek.

Sosyal Yardım ve İnceleme Görevlisi için aranan nitelikler (5 personel)

Yardım başvuruları değerlendirmek ve verilen adreslerde gerekli sosyal incelemenin yürütecek ve gerçekleştirilen tespitleri Online olarak bilgi sistemine aktaracak, Sosyal Hizmetler, Psikoloji, Sosyoloji, Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik bölümlerinden mezun olmak, Tercihen en az B sınıfı sürücü belgesine sahip ve İstanbul ilinde ikamet edecek.

Sosyal Hizmet Uzmanı için aranan nitelikler (1 personel)

Sosyal Hizmet bölümü Lisans mezunu olmak, Tercihen yüksek lisans yapmış olmak, Tercihen en az 2 yıl deneyimli olmak, Tercihen İngilizce bilmek, Tercihen yetişkin değerlendirme testlerinden en az birinin eğitimini almış olmak, MS ofis programlarını yetkinlikle kullanabilmek, Sahada aktif görev yapacak, Arşiv ve kayıt oluşturma dosyalama yapacak.

Başvuru kılavuzu.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.