İstanbul SYDV Memur Alımı

İstanbul SYDV Memur Alımı

İstanbul SYDV Personel Alım İlanı Yayınladı. İstanbul Sosyal Dayanışma ve Yardımlaşma vakfı Memur alacak olup başvuru son 26 Aralık 2016 tarih olarak açıklanmıştır.

İstanbul Valiliği Üsküdar Kaymakamlığı SYDV 2 kişi Sosyal Yardım ve İnceleme görevlisi İhtiyacını karşılamak üzere alım ilanı yayınladı.

Üsküdar Sosyal Yardım ve İnceleme Görevlisine müraacat edecek adaylarda 2 kişi işçi için alım şartları: Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması, B sınıfı Sürücü belgesine sahip olması, 18 Yaşını bitirmiş olması ve Lisans Sosyal hizmet bölümü, İngilizce bildiğini gittiği kurslardan alınan sertifikalarla belgelendirmesi, Rehberlikve psikolojik danışmanlık bölümü ve Sosyoloji bölümü 4 (Dört) Yıllık Lisans mezunu olması gerekmektedir.

Vatandaşların yardım taleplerini değerlendirmek üzere yapılacak hane ziyaretlerinde yürümesine ve dışarıda iş yapmasına engel herhangi bir kronik hastalığı ve mazereti bulunmaması, Erkek adaylar için askerliğini yapmış olmak tercih sebebidir. (En az 2 yıl süreyle askerlikle ilişiği bulunmamak.), Son 6 ay içerisinde İstanbul il sınırları içerinde ikamet ediyor olmak.

Başvuracak adayların Sosyal iletişim becerisine sahip olması, Öğrenmeye, sürekli gelişime açık olma, belirli vizyon görev ve sorumluluk bilinci içerisinde disiplinli çalışma alışkanlığına sahip olmak. Kendine güvenen, ifade yeteneği yüksek, beşeri ilişkiler konusunda yeterli donanıma sahip, dezavantajlı gruplarla çalışabilecek.

Başvuru esnasında gerekli belgeler: Nüfus cüzdanının önlü arkalı fotokopisi, Son 6 ay içerisinde çekilmiş 2 adet vesikalık fotoğraf, Adli Sicil Kaydı belgesi, Sağlık Raporu (Tam Teşekküllü Devlet Hastanesinden veya Sağlık Ocaklarından alınmış), Diploma Fotokopisi, İkamet belgesi, İstanbul Üsküdar Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma vakfına şahsen teslim edilecektir. İstanbul iş ilanları kariyer.

Sosyal Yardımlaşma ve dayanışma vakfı müdürlüğü 2 personel alımına başvuracak adaylar İstanbul ikamet edecek olup son 26 Aralık 2016 tarihine kadar Sosyal Yardımlaşma ve dayanışma vakfına şahsen başvurmaları gerekmektedir.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.