İstanbul Teknik Üniversitesi Memur Alımı

İstanbul Teknik Üniversitesi Memur Alımı

İstanbul Teknik Üniversitesi Sözleşmeli Memur alım ilanı 17 Temmuz 2017 de yayınladı. Başvuracaklar için son tarih 21 Temmuz 2017 olarak açıklanmıştır. Adaylar Şahsen veya posta yolu ile başvuru yapacaklardır.

İstanbul Teknik Üniversitesi 1 kişi Sözleşmeli Bilişim Personeli istihdam edileceğini açıklandı. Alınacak memur için KPSS 70 puanı bulunan adaylar başvurabilecekler. Başvurular başlamış olup 31 temmuz 2017 mesai bitimine kadar Şahsen veya posta yolu ile yapabilirler.

Bilişim Personelinde aranan şartlar 1 Kişi için: Fakültelerin dört yıllık bilgisayar mühendisliği, yazılım mühendisliği, elektrik mühendisliği, elektronik mühendisliği, elektrik-elektronik mühendisliği ve endüstri mühendisliği bölümlerinden ya da bunlara denkliği Yükseköğretim Kurulunca kabul edilmiş yurt dışındaki yükseköğretim kurumlarından mezun olması yeterli.

Diğer şartlar: Erkek adaylar için muvazzaf askerlik çağına gelmemiş veya askerlik çağına gelmiş ise muvazzaf askerlik hizmetini yapmış veya muaf veya ertelenmiş ya da yedek sınıfa geçirilmiş olmak. Fakültelerin mühendislik bölümlerinden, fen-edebiyat, eğitim ve eğitim bilimleri fakültelerinin, bilgisayar ve teknoloji üzerine eğitim veren bölümleri ile istatistik, matematik ve fizik bölümlerinden mezunlarda başvurabilirler.

Şartlar: 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun değişik 48 inci maddesinde belirtilen nitelikleri taşıması, Erkek adaylar için muvazzaf askerlik çağına gelmemiş veya askerlik çağına gelmiş ise muvazzaf askerlik hizmetini yapmış veya muaf veya erteletmiş veya yedek sınıfa geçirilmiş olması, Güvenlik soruşturması ve/veya arşiv araştırması yapılmış olmak ve olumlu sonuçlanması. Yapılacak inceleme ve soruşturma sonunda başvurulan pozisyona uygun olmalarına engel bir durumu bulunmaması ve Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan emeklilik veya yaşlılık aylığı almıyor olması gerekmektedir.

Başvuru esnasında istenecek belgeler: Diploma veya mezuniyet belgesinin fotokopisi, Nüfus Cüzdanının fotokopisi, KPSS belgesi, Başvurduğu pozisyonun gerektirdiği sertifika, çalışma belgesi, ehliyet fotokopisi ile birlikte başvuru yapılabilir. Çalışma sürelerini gösteren belgeler. (Genel Şartlar başlığındaki (d) maddesinde belirtilen mesleki tecrübenin bilişim personeli olarak geçtiğinin belgelendirilmesi gerekmektedir. Sürelerin hesabında lisans mezuniyeti sonrasındaki hizmetler dikkate alınacaktır.) Özel sektörde çalışanlar için SGK hizmet dökümü, Kamu kurumlarında çalışanlar için çalıştıkları kurumdan alınacak hizmet belgesi şart.

Başvurular şahsen veya posta yolu ile İnternet adresindeki Başvuru Formu doldurularak ilgili belgeler ile birlikte hazırlanarak 31 Temmuz 2017 mesai bitimine kadar İstanbul Teknik Üniversitesi Rektörlüğü Personel Daire Başkanlığı Maslak – İstanbul adresine yapılacaktır.

İstanbul Teknik Üniversitesi 1 Memur Alım İlan Kılavuzu için Tıklayınız.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.