İstanbul Teknik Üniversitesi Personel Alımı

İstanbul Teknik Üniversitesi Personel Alımı

İstanbul Teknik Üniversitesi 26 Temmuz 2016 tarihinde personel alım ilanı yayınladı. Başvurular 9 Ağustos 2016 tarihinde sona erecektir.

İstanbul Teknik Üniversitesi Bilgi İşlem Dairesi Başkanlığı emrinde istihdam edilmek üzere 2 adet sözleşmeli bilişim personeli alınacaktır. Adayların alım işlemleri İstanbul Teknik Üniversite’sinin gerçekleştirmiş olduğu yazılı ve sözlü sınav sonrası belirlenecektir. Başvuruda 2016 KPSS P3 puanları esas alınarak bir sıralama yapılacaktır ve KPSS puanı olmayan ve belge ibraz edemeyen adayın KPSS puanı 70 sayılacaktır.

Başvuruda aranan şartlar ; fakültelerin dört yıllık bilgisayar mühendisliği , yazılım mühendisliği , elektrik mühendisliği , elektronik mühendisliği , elektrik-elektronik mühendisliği ve endüstri mühendisliği bölümlerinden mezun olmak , yazılım , yazılım tasarımı ve geliştirilmesi ile bu sürecin yönetimi konusunda veya büyük ölçekli ağ sistemlerinin kurulumu ve yönetimi konusunda ücret tavanı iki katını geçmeyecekler için en az 3 yıllık , diğerleri için en az 5 yıllık mesleki tecrübeye sahip olmak gerekmektedir.

Ayrıca bilgisayar çevre birimlerinin donanımı ve kurulan ağ yönetimi güvenliği hakkında bilgi sahibi olmaları kaydıyla güncel programlama dillerinden en az ikisini bildiğini belgelemek , erkek adaylar için muvazzaf askerlik çağına gelmemiş  veya askerlik çağına gelmiş ise askerlik hizmeti yapmış veya ertelenmiş olması gerekmektedir.

Adaylar başvurularını İstanbul Teknik Üniversitesi Rektörlük Binası’na şahsen veya posta yoluyla yapmaları gerekmektedir. İlanda bazı özel şartlara da yer verilmiştir. Başvuru adresi ve bu özel şartlara ulaşmak için tıklayınız.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.