İstanbul Üniversitesi 108 Sözleşmeli Personel Alıyor

İstanbul Üniversitesi 108 Sözleşmeli Personel Alıyor

19 Şubat 2016 Tarihinde İstanbul Üniversitesi Rektörlüğü Tarafından 108 Kişi 657 Sayılı Devlet Memurları Kanunu 4/b Maddesi Uyarınca Sözleşmeli Sağlık Personeli (Hemşire, Sağlık Teknikeri) Alımı Yapılacak.

İstanbul Üniversitesi Rektörlüğü ‘nce 19 Şubat 2016 tarihli personel alım ilanı yayınlandı. Yayınlanan ilanda toplam 108 kişi 657 Sayılı DMK 4/b maddesi uyarınca sözleşmeli personel olarak istihdam edilecek. 2 Kişi sağlık teknikeri, 106 kişi hemşire olarak sağlık personeli alınacak.

Adaylar Kamu Personeli Seçme Sınavına girmiş ve Lisans mezunları için 2014 KPSS-P3 puan türü, Ön Lisans mezunları için 2014 KPSS P93 puan türünden Hemşire alımı için en az 55 puan, sağlık teknikeri alımı için en az puan şartı aranmaksızın başvuru yapabilecek.

Başvurular 19 Şubat 2016 tarihi ile 4 Mart 2016 tarihleri arasında Kurumun Personel Daire Başkanlığı ‘na şahsen yapılması gereklidir. Farklı şekilde başvuru alınmayacaktır.

Hemşire olarak 39 kişi özel bütçe, 67 kişi döner sermaye bütçesinden karşılanmak üzere istihdam edilecek. Lisans düzeyinden hemşirelik bölümü mezunu olmak şart.

1 Sağlık teknikeri alımı için: Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu İlk ve Acil Yardım bölümü mezunu olmak şart.

1 Sağlık teknikeri alımı için: Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Anestezi bölümü mezunu olmak şart.

Yapılacak başvurular sonucunda en yüksek puanlı adaylardan başlanarak kazananlar direk açıklanacak olup, yazılı veya sözlü sınav yapılmayacaktır.

Başvuru için istenen belgeler: Dilekçe, Fotoğraflı Başvuru formu, Nüfus Cüzdanı aslı ve fotokopisi, Diploma veya mezuniyet belgesinin aslı ve fotokopisi, İlanda belirtilen niteliklere haiz olunduğunu gösterir belgeler, KPSS (B)  grubu sınav sonuç belgesi olarak sıralandı.

Kaynak:www.KamuPersoneliAlimi.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.