İstanbul Üniversitesi 8 sözleşmeli personel başvuruları başladı

İstanbul Üniversitesi 8 sözleşmeli personel başvuruları başladı

Kamu üniversitesi personel alımları kapsamında yayımlanan ilanlarda belirtilen bilgiler göre; toplamda 8 kişilik kontenjan ile yapılacak olan personel alımlarının başvuru süresinin başladığı açıklandı. detaylar haberimizde…

Türkiye genelinde gerçekleştirilmeye devam edilen kamu personeli alımları için Resmi Gazete üzerinden bir yeni güncel başvuru kılavuzu yayımlandığı beyan edildi. İstanbul Üniversitesi tarafından 657 sayılı Devlet Memurları Kanununa tabi olan personel görevlendirmeleri yapılacağı açıklandı.

İstanbul İş İlanları

Kamu üniversitesi personel alımları kapsamında yer alan istihdam duyurusu dahilinde edinilen bilgiler göre; İstanbul Üniversitesi tarafından kamu personeli alımı yapılacağı beyan edildi.  Adaylar sözleşmeli kamu personeli statüsünde görev yapacaktır.

Unvan ve Kontenjan Bilgileri

İstanbul iş ilanları kapsamında yerini alan personel alımları için toplamda 8 kişilik kontenjan ilan edildi. Söz konusu alımlar için tek unvan üzerinden görevlendirme yapılacak olup; adayların sözleşmeli bilişim personeli unvan ve statüsünde görev yapacakları açıklandı.

Başvuru Süreci

30 Kasım 2020 kamu personeli alımları dahilinde yayımlanan ve Resmi Gazete üzerinden ilan edilen personel alımı başvuruları için ilgili başvuru süreci bugün itibari ile başlamıştır. Her aday için geçerli olmak üzere son başvuru tarihi 14 Aralık 2020 olarak ilan edilmektedir.

Sürecin sonunda  gecikmeli olarak yapılan başvurular geçersiz sayılacaktır. Başvuru yapacak olan adaylar İstanbul Üniversitesi resmi internet adresi üzerinden online olarak yapılacaktır.

Başvuru Şartları

Sözleşmeli personel alımları dahilinde iki farklı görevde personel ihtiyacı açıklayan İstanbul Üniversitesi tarafından 4 kişilik kontenjan ile Yazılım Geliştirme Uzmanı alımı yapılacaktır. Ayrıca 4 kişilik kontenjan ile 4 kişilik kontenjan dahilinde Sistem Geliştirme Uzmanı alımı yapacak olan üniversite bünyesinde talep edilen özel başvuru şartları açıklanmaktadır.

Bilgisayar Mühendisliği, Yazılım Mühendisliği, Elektrik Mühendisliği, Elektronik Mühendisliği, Elektrik Ve Elektronik Mühendisliği Ve Endüstri Mühendisliği bölümlerinden mezun olan adayların kabul edileceği alımlar için; KPSS puan şartı bulunmaktadır.

KPSS puanı ibraz etmemiş olan personeller için hesaplamalar sırasında 70 puan olarak kayıt tutulacak olup; .NET/C#/ASP.NET alanlarında çok iyi derecede bilgi sahibi olan Yazılım Geliştirme Uzmanları ile Firewall, IPS/IDS, Application Delivery Controller, Web Gateway, E-mail Gateway, Web Application Firewall (WAF), Vulnerability Assessment alanlarında en az 3 yıl deneyim sahibi olan adayların da Sistem Güvenliği Uzmanı olarak hizmet vereceği açıklanmaktadır.

Başvuru kılavuzu

Kaynak:Haber Kaynağı

Editör

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.