İstanbul Üniversitesi 92 Sağlık Personeli Alımı

İstanbul Üniversitesi 92 Sağlık Personeli Alımı

İstanbul Üniversitesi Rektörlüğü 92 Sözleşmeli Personel alım ilanı yayınladı. Alınacak Personel sayısı 92 kişi olarak açıklandı. Başvurular 11 Kasım 2016 tarihinde sona erecektir.

İstanbul Üniversitesi Rektörlüğü 92 Sözleşmeli Personel alım ilanı yayınladı. Alınacak Personel sayısı 92 kişi olarak açıklandı. Başvurular 11 Kasım 2016 tarihinde sona erecektir. İstanbul Üniversitesi Rektörlüğü 92 Sözleşmeli Sağlık Personeli alacağını açıkladı. Yapılan açıklamaya göre Hemşire 29 kişi için Özel bütçe, Hemşire 63 kişi için döner sermaye bütçesi kullanılarak toplam 92 kişi istihdam edileceği açıklandı.

İstanbul üniversitesi rektörlüğü 92 Hemşire için Hemşirelik Bölümünün lisans mezunu olması ve 2016 KPSS P3 puan türünden 55 ve üzeri puanı bulunması gerekmektedir. 657 sayılı Kanunun 48 inci maddesinde belirtilen genel şartları taşıyor olması, Herhangi bir Sosyal Güvenlik Kurumundan emeklilik veya yaşlılık aylığı almıyor olması, Tüm pozisyonlar için haftalık çalışma süresi 40 saati aşmayacak şekilde ilgili birimin yönetimi tarafından belirlenecek saatlerde görev yapma (gece dâhil) şartını kabul etmesi gerekmektedir. Başvuracak adayların 2016 Kamu Personeli Seçme Sınavı P3 puan türü esas alınacaktır. 4-B Sözleşmeli personel olarak çalışmakta iken istifa eden görevinden ayrılarak sözleşmesi feshedilenler; fesih tarihinden  itibaren 1 (bir) yıl süre geçmeden başvuruda bulunamazlar.

Başvuracak adaylardan istenen belgeler: Fotoğraflı Başvuru formu ( Üniversitenin internet sitesinden edinecekleri form ), Nüfus Cüzdanı aslı ve fotokopisi, Diploma veya mezuniyet belgesinin aslı ve fotokopisi, 2016 KPSS (B) grubu sınav sonuç belgesi gerekmektedir.

Başvurular şahsen yapılacağından birden fazla başvuru yapıldığı takdirde her iki başvuru da geçersiz sayılacaktır. Posta ile yapılan müracaatlar kabul edilmeyecektir. Başvuru tarihini geciktiren veya nitelikleri uygun olmayan adayların müracaatlarına işlem yapılmayacaktır.

Başvuracak adaylar İş İlanları Kariyer İstanbul Üniversitesi Rektörlüğünce istihdam edilecek olup çalışma adresi de aynı adrestir. İlanda bulunmayan hükümler için genel mevzuat  hükümleri  geçerlidir. Ataması yapılacak adayların listesi, işe başlamaları için gerekli evraklar, başvuru  zamanı ve yeri ile ilgili bilgileri İstanbul Üniversitesi resmi internet adresinden  takip  edilmesi gerekmektedir.  İlgililere yazılı  ya da  sözlü  ayrıca bir tebligat yapılmayacaktır.

İlanı daha detaylı incelemek için lütfen Tıklayınız.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
3 Yorum