İstanbul Üniversitesi Açıktan 35 Personel Alımı

İstanbul Üniversitesi Açıktan 35 Personel Alımı

19 Aralık 2016 Tarihinde İstanbul Üniversitesi Rektörlüğü Tarafından Açıktan Personel Alımı Yapılacağı Duyuruldu. Yapılan Açıklamaya Göre 35 Kişi 657 Sayılı DMK 4/b Maddesi Uyarınca Alınacak.

İstanbul Üniversitesi Rektörlüğü 'nce 19 Aralık 2016 tarihinde personel alım ilanı yayınlandı. Yapılan açıklamaya göre 35 kişi istihdam edilecek. Adayların, ilanın yayımlandığı günü izleyen 15 gün içinde kurumun internet adresindeki Başvuru Formunu eksiksiz doldurarak ekte belirtilen belgelerle birlikte ilgili kuruma şahsen müracaat etmeleri gerekmektedir.

Tüm pozisyonlar için haftalık çalışma süresi 40 saati aşmayacak şekilde ilgili birimin yönetimi tarafından
belirlenecek saatlerde görev yapma (gece dâhil) şartını kabul etmek. Başvuracak adayların 2016 Kamu Personeli Seçme Sınavına (KPSS) girmiş olmalıdırlar. Lisans mezunları için 2016 KPSS-P3 puan türü, Ön Lisans mezunları için 2016 KPSS P93 puan türü esas alınacaktır.

Röntgen Teknisyeni alımı için: Sağlık Hizmetleri MYO Radyoloji Bölümü Önlisans Programı Mezunu Olmak.

Fizyoterapist alımı için: Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon veya Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Bölümü Lisans Mezunu Olmak.

Laborant alımı için: Sağlık Hizmetleri MYO Sağlık Laboratuarı, Tıbbi Laboratuar, Tıbbi Laboratuar Teknikleri, Tıbbi
Laboratuvar Teknikleri Önlisans Programlarının Birinden Mezun Olmak.

Sağlık Teknikeri alımı için: Sağlık Hizmetleri MYO Anestezi veya Anestezi Teknikerliği Bölümü Önlisans Programlarının Birinden Mezun Olmak.

Sağlık Teknikeri alımı için: Sağlık Hizmetleri MYO Acil Bakım Teknikerliği, Acil Yardım Teknikerliği, Ambulans ve Acil Bakım Teknikerliği, Paramedik, Acil Yardım, Ambulans ve Acil Bakım, İlk ve Acil Yardım Önlisans Programlarının Birinden Mezun Olmak.

Sağlık Teknikeri alımı için: Sağlık Hizmetleri MYO Tıbbi Görüntüleme Teknikleri Bölümü Mezun Olmak. MR görüntülemede En Az 6 Ay Belgelenebilir Tecrübesi Olmak. PET Görüntülemede En Az 6 Ay Belgelenebilir Tecrübesi Olmak.

Sağlık Teknikeri alımı için:Sağlık Hizmetleri MYO Patoloji Laboratuvar Teknikleri Bölümü Mezunu Olmak. En Az 3 Yıl Belgelenebilir Patoloji Teknikerliği Tecrübesine Sahip Olmak. Sitopatolojide Preparat Hazırlama Tekniklerinin Tümüne Hakim Olmak. Thinprep Panther Sistem HPV ve Tiplemesi Sertifikasına Sahip Olmak ve Rutinde Aktif Olarak Kullanabiliyor Olmak. Hologic Thin Prep 2000, 5000 ve Imaging Sistem Sertifikasına Sahip Olmak.

Sağlık Teknikeri alımı için: Sağlık Hizmetleri MYO Patoloji Laboratuvar Teknikleri Bölümü Mezunu Olmak. En Az 4 Yıl Belgelenebilir Patoloji Teknikerliği Tecrübesine Sahip Olmak ve Yine En Az 6 Ay Büyük Ölçekli Bir Kamu Hastanesinde Belgelenebilir Patoloji Teknikerliği Tecrübesine Sahip Olmak.

Diğer Sağlık Personeli alımı için: En Az Önlisans Programı Mezunu Olup, Sağlık Bakanlığı Onaylı Perfüzyonistlik Yetki Belgesine Sahip Olmak.

Biyolog alımı için: Biyoloji Bölümü Lisans Mezunu Olmak. Solid Tümörler ve Hematopatolojik Malignitelerde FISH Testlerinin Yapımında ve Yorumlanmasında En Az 3 Yıl Belgelenebilir Deneyim Sahibi Olmak. FISH Analizinde Gerekli Floresan Mikroskop Görüntüleme Sistemi ve Dijital Görüntüleme Sistemi Bioview / Duet 3.5 Eğitim Sertifikasına Sahip Olmak. İstanbul iş ilanları kariyer.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum