İstanbul Üniversitesi Sözleşmeli Personel Alımı

İstanbul Üniversitesi Sözleşmeli Personel Alımı

1 Nisan 2016 Tarihinde İstanbul Üniversitesi Rektörlüğü 7 Kişi Sözleşmeli Bilişim Personel Alımı İlanı Yayınladı. Başvurular 20 Nisan 2016 Tarihine Kadar Devam Edecek.

1 Nisan 2016 Tarihinde İstanbul Üniversitesi Rektörlüğü 7 Kişi Sözleşmeli Bilişim Personel Alımı İlanı Yayınladı. Başvurular 20 Nisan 2016 Tarihine Kadar Devam Edecek. İstanbul Üniversitesi Rektörlüğü 1 Nisan 2016 tarihinde Sözleşmeli Bilişim Personel Alımı yapacağını duyurdu.  Başvurular 20 Nisan 2016 tarihine kadar İstenen belgeler ile beraber Kuruma yapılacaktır.

KPSS P3 B Grubu puan türünden en yüksek puan alan adaydan başlanarak yapılacak sıralamaya göre (KPSS puanı olmayan veya belge ibraz etmeyen adayın KPSS puanı 70 olarak dikkate alınacak olup bu sıralamaya göre son sıradaki adayla aynı puanı alan adaylar da sınava katılmaya hak kazanacaklardır.) sözleşmeli bilişim personeli pozisyonunun 4 (dört) katı aday arasından, gerçekleştirilecek yazılı ve uygulamalı sınav başarı sırasına göre yapılacak yerleştirme ile 7 (yedi) Sözleşmeli Bilişim Personeli alınacaktır.

Yazılı sınav 27.04.2016 tarihinde saat 10:30-12:30 saatleri arasında İstanbul Üniversitesi Avcılar Yerleşkesi Mühendislik Fakültesinde yapılacaktır.

Yazılı sınavda adaylara belirlenen konulardan sorular sorulacaktır. Yazılım Mühendisliği, Proje Yönetimi, Veri tabanı tasarımı ve yönetim sistemleri, Program Dilleri (C# veya Java), Spring, JSF, ASP,.Net gibi web tabanlı uygulama, Bilgisayar Ağları, Bilgi Güvenliği, İşletim Sistemleri, Yazılım mimarisi, Pozisyonla ilgili diğer konular, İş zekası süreçleri olarak belirlendi.

Başvurmak isteyen adayların İstanbul Üniversitesi Rektörlüğü ‘ne ait kurumun internet sitesinden tüm detaylara ulaşarak başvuru formu ve istenen belgelere ulaşmaları gerekiyor. Başvuru işlemleri ilgili Kuruma yapılacaktır.

 

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.