İSTKA 10 Personel Alımı İlanı Yayınlandı

İSTKA 10 Personel Alımı İlanı Yayınlandı

İstanbul Kalkınma Ajansı 10 Kişi İstihdam edileceğini Duyurdu. KPSS şartı olan Alımda 2016 Yılı KPSS sonuçları Geçerli olacaktır. Başvurular 05 Mayıs 2017 Başlayacak olup Son Başvuru Tarihi 12 Mayıs 2017 Olarak Açıklandı.

İstanbul Kalkınma Ajansı Yayınladığı ilanla 1 İç Denetçi, 1 Hukuk Müşaviri 4 Uzman  ve 4 Destek Personeli Olmak üzere toplam 10 Kişi alıncak olup her bir Pozisyon için alım ve Mezüniyet şartlarını Aşağıda Bulabilisiniz.

1 İç Denetçi Adayları İçin Hukuk, İktisat, İşletme, Sosyoloji, Uluslararası İlişkiler, Mimarlık, Şehir ve Bölge Planlama, Bilgisayar Mühendisliği, Makine Mühendisliği, İnşaat Mühendisliği, Endüstri Mühendisliği veya bunlara denkliği Yükseköğretim Kurulu (YÖK)’nca kabul edilen yurt dışındaki yükseköğretim kurumlarından lisans düzeyinde mezun olmak, Son beş yıl içinde Kamu Personeli Yabancı Dil Bilgisi Seviye Tespit Sınavı (KPDS) ya da Yabancı Dil Bilgisi Seviye Belirleme Sınavı (YDS) İngilizce dilinden en az 70 (yetmiş) puan veya son iki yıl içinde CPE, CAE, TOEFL iBT, PTE Akademik sınavlarından YÖK’ün internet sitesinde ilan edilen eşdeğerlilik çizelgesine göre en az KPDS 70 (yetmiş) puana ya da Yabancı Dil Bilgisi Seviye Belirleme Sınavı (YDS) puana denk kabul edilen bir puan almış olmak, 10 Yıl Kamuda Denetim Pozisyonlarında çalışmış olmak.

4 Kişi Uzman Personel Adayları İçin, Üniversitelerin Hukuk, İktisat,  Uluslararası İlişkiler, Şehir ve Bölge Planlama, Endüstri Mühendisliği dallarından Mezun Olmak, Son beş yıl içinde Kamu Personeli Yabancı Dil Bilgisi Seviye Tespit Sınavı (KPDS) ya da Yabancı Dil Bilgisi Seviye Belirleme Sınavı (YDS) İngilizce dilinden en az 80 (seksen) puan veya son iki yıl içinde CPE, CAE, TOEFL iBT, PTE Akademik sınavlarından YÖK’ün internet sitesinde ilan edilen eşdeğerlilik çizelgesine göre en az KPDS 80 (seksen) puana ya da Yabancı Dil Bilgisi Seviye Belirleme Sınavı (YDS) puana denk kabul edilen bir puan almış olmak.

Destek Personeli Adaylaır için, İş Kanunu ve SGK mevzuatına hakim olmak, Erkek adaylar için askerliğini yapmış veya askerlikten muaf olmak, MS Office programlarına hakim olmak, Bordrolama yapabilmek ve ilgili programları kullanabilmek, Başvuru tarihi itibarıyla insan kaynakları ve personel işlemleri alanında en az 3  yıl fiilen başarılı bir şekilde çalışmış olmak ve bu durumu belgelemek.

 

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.