İTKİB Engelli Memur Alımı 2016

İTKİB Engelli Memur Alımı 2016

İstanbul Tekstil Ve Konfeksiyon İhracatçı Birlikleri Genel Sekreterliği tarafından Engelli Memur alım ilanı yayınlandı. Başvurular 26 Aralık 2016 tarihinde sona erecektir.

İstanbul Tekstil Ve Konfeksiyon İhracatçı Birlikleri Genel Sekreterliği tarafından personel alımı yapılacağı duyuruldu. Yapılan açıklamaya göre 1 (Bir) kişi İdari Memur (Engelli) ünvanıyla istihdam edileceği açıklandı. Başvurular 16 Aralık 2016 tarihine kadar şahsen yapılması gerekmektedir.

Engelli 1 (Bir) kişi idari Memur  alımına başvurmak için şartlar: 01 Ocak 2016 tarihi itibariyle 35 yaşını doldurmamış olması (01 Ocak 1981 ve daha sonra doğanlar) Kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekmektedir. 18 yaşını bitirmiş olması ve En az önlisans  mezunu olması gerekmektedir.

Ayrıca Görme, işitme ve konuşma kaybı ile zihinsel, ruhsal ve duygusal hastalıklar dışında olmak kaydıyla en az %40 oranında engel raporuna sahip olması, TİM ve İhracatçı Birliklerinden veya daha önce çalıştıkları iş yerlerinden 4857 sayılı İş Kanununun 25'inci maddesinin birinci fıkrasının (2) numaralı bendinde belirtilen nedenlerle sözleşmesi feshedilmiş olmaması ve 24 Nisan 2016 tarihinde yapılan Engelli Kamu Personeli Seçme Sınavı'ndan EKPSS P2 puan türünden en az 70 ve yukarı puan almış olması gerekmektedir.

Başvuruda İstenilen Belgeler: İş talep formu, T.C. Kimlik numarası yazılı beyanı (Nüfus Cüzdan fotokopisi üzerine "doğruluğunu beyan ederim” ibaresinin yazılarak imzalanması), İki adet vesikalık fotoğraf, Öğrenim Diploması veya mezuniyet belgesinin (yurt dışındaki üniversitelerden mezun olan adaylar için denklik belgesi ile birlikte) fotokopisi, EKPSS Sonuç Belgesi, En az %40 (yüzde kırk) engel durumunu gösterir resmî sağlık raporunun fotokopisi ve Güncel Özgeçmiş (CV) ile başvuru yapılacaktır. İstanbul iş ilanları kariyer.

Başvuru yeri ve şekli: Başvurular 4'üncü maddede belirtilen belgeler ile, İstanbul Tekstil ve Konfeksiyon İhracatçı Birlikleri adresine en geç 26 Aralık 2016 saat 17.00'a kadar şahsen veya posta ile yapılacaktır. Postadaki gecikmeler dikkate alınmayacak olup, son başvuru tarihinden sonra gelen başvurular dikkate alınmayacaktır. Ayrıca, belge ve bilgileri eksik olan adayların başvuruları işleme konulmayacaktır. Aday evrak fotokopilerinin aslının aynı olduğunu taahhüt etmiş sayılır; aksinin tespiti halinde kazanmış olsa dahi sınava ilişkin tüm hakları iptal edilir.

İstanbul Tekstil Ve Konfeksiyon İhracatçı Birlikleri Genel Sekreterliği Engelli Memur Alımı 2016 ilan kılavuzu için Tıklayınız.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.