İvriz Sağ Sahil Sulama Birliği 2 Kamu İşçisi Alımı

İvriz Sağ Sahil Sulama Birliği 2 Kamu İşçisi Alımı

İvriz Sağ Sahil Sulama Birliği işçi alım ilanı 14 Temmuz 2017 Cuma tarihinde yayınlandı. Başvurular, 14 Temmuz 2017 Cuma tarihi itibariyle başlamış olup 24 Temmuz 2017 Pazartesi tarihinde sona erecektir. Çiftçi (Tarla Ürünleri) (Zirai Sulamacı) alımı için

İvriz Sağ Sahil Sulama Birliği 14 Temmuz 2017 Cuma tarihinde personel alımı yapacağını açıkladı. Yapılan açıklamaya göre 2 kişi Çiftçi (Tarla Ürünleri) (Zirai Sulamacı) olarak istihdam edileceği belirtildi.

Başvuracak adaylar ilanda belirtilen iş ilan numarası ile İŞKUR resmi internet sitesi üzerinden veya İŞKUR İl Müdürlükleri üzerinden başvurularını yapabilirler.

İlana başvurmak için, 00003900678 iş ilan numarası ile İŞKUR resmi internet sitesine veya Konya Ereğli Hizmet Merkezi 'ne 24 Temmuz 2017 Pazartesi tarihine kadar başvuru yapmaları gerekmektedir.

2 Çiftçi (Tarla Ürünleri) (Zirai Sulamacı) alımı için adaylarda aranan şartlar: Başvuru yapacak adayların en az ilköğretim mezunu olması ve “B” ve “A2” sürücü belgelerine sahip olmaları gerekmektedir.

Sağ Sahil Sulama sahasında görevlendirilecek olan adayların bölgeyi mutlaka bilmeleri gerekmektedir. Ayrıca adayların Çiftçi (Tarla Ürünleri) (Zirai Sulamacı) en az 1 yıllık deneyime sahip olması da adaylarda aranan şartlar arasında yer almaktadır.

İstihdam edilecek personel kura ile belirlenecek olup kura bilgileri şu şekilde verilmiştir: 2 Ağustos 2017 Konya Ereğli 4.Noterliği, 14.00-15.00 saatleri arasında yapılacaktır.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.