İzmir Büyükşehir Belediyesi 13 İşçi Alımı

İzmir Büyükşehir Belediyesi 13 İşçi Alımı

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanlığı Sözleşmeli İşçi Alım ilanı yayınladı. Alınacak Personel sayısı 13 kişi olarak açıklandı. Başvurular 29 Aralık 2016 tarihinde sona erecektir.

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanlığı Sözleşmeli İşçi alacağını açıkladı. Yapılan açıklamaya göre 2 kişi Kalite kontrol personeli, 2 kişi Makine Teknikeri, 3 kişi Makine Operatörü, 2 Kişi Forklift Operatörü, 1 kişi Depo Personeli, 1 kişi Satral Personeli ve 2 kişi Muhasebe Personeli olmak üzere toplam 13 kişi istihdam edileceği açıklandı.

İzmir Belediye Başkanlığı Sözleşmeli 13 kişi Personel İşçisi için şartlar: 2 kişi Kalite kontrol personeli Fakülte Mezunu olması, 2 kişi Makine Teknikeri Fakülte mezunu olması, 3 kişi Makine Operatörü Önlisans mezunu olması, 2 Kişi Forklift Operatörü Önlisans mezunu olması, 1 kişi Depo Personeli Lise ve dengi okul mezunu olması, 1 kişi Satral Personeli Lise ve dendi okul mezunu olması ve 2 kişi Muhasebe Personeli Lise ve dengi okul mezunu olması gerekmektedir. Mesleki Yeterlilik belgesine sahip olması ve Erkek Adaylar için Askerliği yapmış veya muhaf olması gerekmektedir.

İş Kurumu İl Müdürlüğüne Şahsen veya Talatpaşa bulvarı no:59 K3 Alsancak İş merkezi İzmir 29 Aralık 2016 tarihine kadar başvurmaları gerekmektedir. Başvuru görüşmeleri Ebru Okay ile görüşülecektir.

Talebe başvuru yapan ve nihai listede yer alan adaylar, eğitim durumu, tecrübe, öncelik durumu, yabancı dil şartı vb. koşulları taşıyıp taşımadıklarını yazılı veya sözlü sınavdan önce talebi veren kamu kurum ve kuruluşuna ibraz etmek zorundadır. İzmir iş ilanları kariyer.

Başvuracak adaylar İzmir’e istihdam edilecek olup çalışma adreside aynı adrestir. İlana başvuracakların kişisel durumu Normal olanlarla birlikte TMY ( Terörle Mücadelede yaralanan ) olanlar da başvura bileceklerdir. Başvuracak adaylar 29 Aralık 2016 tarihine kadar başvuru yapmaları gerekmektedir.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.