İzmir Büyükşehir Belediyesi İşçi Alımı 2017

İzmir Büyükşehir Belediyesi İşçi Alımı 2017

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanlığı İşçi Alım ilanı 12 Mayıs 2017 de yayınladı. Başvurular 12 Mayıs 2017 de başlamış olup 22 Mayıs 2017 tarihinde sona erecektir. KPSS şartı bulunmamaktadır. Alınacak Personeller Noter kura çekimi ile belirlenecektir.

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanlığı Menemen Belediyesi 12 Mayıs 2017 de Sözleşmeli İşçi alacağını açıkladı. Yapılan açıklamaya göre 5 kişi Bahçıvan istihdam edileceği açıklandı. Başvuracak adaylar aşağıda belirtilen iş ilan numarası ile 22 Mayıs 2017 tarihine kadar İŞKUR üzerinden başvurmaları gerek.

Alınacak personel Kuraya tabi olan işgücü taleplerine şartları uyan ve müracaatları kabul edilenlerin tamamı noter huzurunda kura çekimi için işverene gönderilir. Kurada ismi çıkan kişilere yazılı veya sözlü sınavın yeri ve zamanı talebi veren kamu kurum ve kuruluşu tarafından iadeli taahhütlü olarak adaylara bildirilecektir.

Noter Huzurunda Kura Çekimi 25 Mayıs 2017 tarihinde Saat 10: 00 ile 11:00 arasında Menemen Belediyesi Kültür Merkezi Toplantı Salonunda Yapılacak. Başvuracak adayların belirtilen tarih aralığında başvuruyu yapmaları gerekmektedir.

Bahçıvan 5 kişi için şartlar: En az okur yazar olması gerek. Başvuracak Adaylar İş kur iş ilan 00003770296 no ile veya Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğüne Şahsen 22 Mayıs 2017 tarihine kadar başvurmaları gerekmektedir.

Başvurusunu yapanlar başvuruya ilişkin evraklarını Kura gününden önce Menemen Belediyesi İş-Kur Hizmet Noktası Yetkilisi Dilek CEYLAN'a teslim edeceklerdir. Belgelerini teslim etmeyenler kura çekilişine katılamayacaklardır. Başvuru sayısı alınacak işçi sayısından az olursa kura çekilişi yapılmayacaktır.

Talep fazla olması halinde talebe başvuru yapan ve nihai listede yer alan adaylar, eğitim durumu, tecrübe, öncelik durumu, yabancı dil şartı vb. koşulları taşıyıp taşımadıklarını yazılı veya sözlü sınavdan önce talebi veren kamu kurum ve kuruluşuna ibraz etmek zorundadır.

Başvuracak adaylar Menemen Belediyesi İzmir istihdam edilecek olup çalışma adresi de aynı adrestir. İlana başvuracakların kişisel durumu Normal olanlarla birlikte TMY ( Terörle Mücadelede yaralanan ) olanlar da başvura bileceklerdir. Başvuracak adaylar iş kur ilan numarası ile 22 Mayıs 2017 tarihine kadar başvuru yapmaları gerekmektedir.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
4 Yorum