İzmir Devlet Opera ve Bale Kamu Personel Alımı

İzmir Devlet Opera ve Bale Kamu Personel Alımı

İzmir Devlet Opera ve Balesi Genel Müdürlüğü tarafından Memur Sanatçı alınacağı duyuruldu. Başvurular 21 Nisan 2017 de son bulacaktır. KPSS şartı aranmayan ilana İlkokul ve lisans mezunları başvuru yapabilmekteler.

İzmir Devlet Opera ve Balesi Müdürlüğünün personel ihtiyacını karşılamak üzere Türk Uyruklu Misafir Sanatçı Çalışma Grubunda Temsil Gün Başına pozisyonunda sözleşmeli 2 kişi Atölye Elemanı ve 2 kişi Koro sanatçısı toplam 4 kişi alınacaktır.

İzmir için 2 kişi Atölye Elemanı için ilkokul mezunu olması gerekmektedir.1 kişi Erkek Kostümcü ve 1 kişi marangoz 2 kişi Koro sanatçısı (Bas) için Yükseköğrenim Kurumu bünyesinde müzik ve sahne sanatları eğitimi veren fakülte mezunu olanlar başvura bilir.

Türk Uyruklu Misafir Sanatçı Temsil Gün Başına Çalışma Grubunda çalıştırılacak personel ve sanatçılar Müdürlük Sanat Kurulu dinleme ve denemeye tabi tutularak başarılı olanlar ile kadro ihtiyacı durumuna göre sözleşme yapılacaktır. Lisans mezunları için bir yabancı dili (tercihen İngilizce) iyi derecede bilmesi veya bilgisayar programlarınıyeterli düzeyde kullanabiliyor olmasının yanı sıra Opera, Bale ve Tiyatro konularında iyi derecede genel kültür ve bilgi sahibi olması nitelikleri aranmaktadır.

Sanat Kurulu’nca gerekli görülmesi halinde, dinleme ve denemeye branş uzmanı gözlemciler de davet edilebilir. Göreve alınanlardan gerekli görülenler tekrar dinleme ve denemeye tabi tutulabilir. Dinleme ve denemede başarılı olmayanlarla sözleşme yenilenmeyecektir.

Başvurularda 2 Kişi Orkestra Sanatçısı ve 2 kişi Atölye Elemanı için gerekli belgeler Diploma Örneği, 2 Adet Fotoğraf, Nüfus Cüzdan Fotokopisi ve Dilekçe İle birlikte en geç 21 Nisan 2017 gününe 17:00 kadar Müdürlüğe şahsen veya posta yolu ile adrese yapılabilir.

İzmir Devlet Opera ve Balesi Müdürlüğü İsmet Kaptan Mah. 1364 Sok. No:5 Basmane Konak/ İZMİR ilan detay için tel: İrtibat Telefonları: 0 (232) 489 04 74 Başvurular 10 Nisan 2017 itibariyle başlamıştır.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.