İzmir İstanbul Ankara Antalya Mersin Samsun Devlet Opera ve

İzmir İstanbul Ankara Antalya Mersin Samsun Devlet Opera ve

İzmir İstanbul Ankara Antalya Mersin Samsun Devlet Opera ve Balesi Genel Müdürlüğü tarafından 13 Memur Sanatçı alınacağı duyuruldu. Başvurular 31 Mayıs 2017 de sona erecektir. KPSS şartı aranmayan ilana İlkokul,lise ve Önlisans mezunları başvuru yapabilme

İzmir İstanbul Ankara Antalya Mersin Samsun Devlet Opera ve Balesi Müdürlüğünün personel ihtiyacını karşılamak üzere Türk Uyruklu Misafir Sanatçı Çalışma Grubunda Temsil Gün Başına pozisyonunda sözleşmeli 13 kişi Sanatsal Yardımcı Eleman, Atölye Elemanı, Orkestra sanatçısı ve Koro sanatçısı alınacaktır.

İzmir 1 kişi,  İstanbul 1 kişi, Ankara 2 kişi, Antalya 1 kişi, Mersin 4 kişi, Samsun 4 kişi, Devlet Opera ve Balesi Genel Müdürlüğü tarafından 13 kişi istihdam edileceği açıklandı. Alınacak personel için başvurular Türkiye geneli başvurular alınacaktır.

Başvuracak adaylarda aranan şartlar: İlkokul mezunu olması gerekmektedir. Sanatsal Yardımcı Eleman için aranan şartlar: Yüksek okul mezunu olanlar başvuru yapabilmekteler. Koro sanatçısı için Yükseköğrenim Kurumu bünyesinde müzik ve sahne sanatları eğitimi veren fakülte mezunu olanlar başvura bilir. orkestra sanatçısı için Üniversite mezunu olması gerekmektedir. Atölye elemanı için ilköğretim mezunu olması yeterlidir. Orkestra sanatçı alımı (Flüt) için Üniversite lisans mezun olması gerekmektedir.

Türk Uyruklu Misafir Sanatçı Temsil Gün Başına Çalışma Grubunda çalıştırılacak personel ve sanatçılar Müdürlük Sanat Kurulu dinleme ve denemeye tabi tutularak başarılı olanlar ile kadro ihtiyacı durumuna göre sözleşme yapılacaktır. İlkokul mezunlardan yabancı dil aranmayacak olup Lisans mezunları için bir yabancı dili (tercihen İngilizce) iyi derecede bilmesi veya bilgisayar programlarınıyeterli düzeyde kullanabiliyor olmasının yanı sıra Opera, Bale ve Tiyatro konularındaiyi derecede genel kültür ve bilgi sahibi olması nitelikleri aranmaktadır.

Başvurularda gerekli belgeler Diploma Örneği, 2 Adet Fotoğraf, Nüfus Cüzdan Fotokopisi ve Dilekçe İle birlikte en geç 26 Mayıs 2017 gününe 17:00 kadar Müdürlüğe şahsen veya posta yolu ile adrese yapılabilir.

İzmir Devlet Opera ve Balesi Müdürlüğü İsmet Kaptan Mah. 1364 Sok. No:5 Basmane Konak/ İZMİR ilan detay için tel: İrtibat Telefonları: 0 (232) 489 04 74 Dahili 23 olarak belirtilmiştir.

İstanbul İDOB Sanat Teknik Müdürlüğü, Hacı Hesna Hatun Mah. Paşa Limanı Cad. Eski Tekel Binası No:66 Kuzguncuk-Üsküdar/İSTANBUL ilanın detayı için Tel: 0 (216) 334 73 93

Genel diğer illere alımlar için bu adresten başvuru yapılabilir. Devlet Opera ve Balesi Genel Müdürlüğü, Hanımeli Sk. No:11/11 06430 Sıhhiye/ANKARA İrtibat Telefonu : 0312 232 39

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.