İzmir İstanbul Devlet Opera ve Bale Memur Alımı 2017

İzmir İstanbul Devlet Opera ve Bale Memur Alımı 2017

İstanbul ve İzmir Devlet Opera ve Balesi Genel Müdürlüğü tarafından Memur Sanatçı alınacağı duyuruldu. Başvurular 31 Mart 2017 de sona erecektir. KPSS şartı aranmayan ilana İlkokul ve lise mezunları başvuru yapabilmekteler.

İzmir ve İstanbul Devlet Opera ve Balesi Müdürlüğünün personel ihtiyacını karşılamak üzere Türk Uyruklu Misafir Sanatçı Çalışma Grubunda Temsil Gün Başına pozisyonunda sözleşmeli 1 kişi Sanatsal Yardımcı Eleman, 2 kişi Atölye Elemanı, 1 kişi Orkestra sanatçısı ve 3 kişi Koro sanatçısı alınacaktır.

İzmir ve İstanbul Devlet Opera ve Balesi Genel Müdürlüğü tarafından 10 kişi istihdam edileceği açıklandı. Alınacak personel 7 Kişi İzmir ve 3 kişi İstanbul çalışma adresi belirtilmiş olup Türkiye geneli başvurular alınacaktır.

İzmir için 2 kişi Atölye Elemanı için ilkokul mezunu olması gerekmektedir.1 kişi Sanatsal Yardımcı Eleman için aranan şartlar: Yüksek okul mezunu olanlar başvuru yapabilmekteler. 3 kişi Koro sanatçısı için Yükseköğrenim Kurumu bünyesinde müzik ve sahne sanatları eğitimi veren fakülte mezunu olanlar başvura bilir. 1 kişi orkestra sanatçısı için Üniversite mezunu olması gerekmektedir.

İstanbul için 2 Atölye elemanı için ilköğretim mezunu olması yeterlidir. 1 kişi orkestra sanatçı alımı (Flüt) için Üniversite lisans mezun olması gerekmektedir.

Türk Uyruklu Misafir Sanatçı Temsil Gün Başına Çalışma Grubunda çalıştırılacak personel ve sanatçılar Müdürlük Sanat Kurulu dinleme ve denemeye tabi tutularak başarılı olanlar ile kadro ihtiyacı durumuna göre sözleşme yapılacaktır. Lisans mezunları için bir yabancı dili (tercihen İngilizce) iyi derecede bilmesi veya bilgisayar programlarınıyeterli düzeyde kullanabiliyor olmasının yanı sıra Opera, Bale ve Tiyatro konularındaiyi derecede genel kültür ve bilgi sahibi olması nitelikleri aranmaktadır.

Başvurularda 2 Kişi Orkestra Sanatçısı için gerekli belgeler Diploma Örneği, 2 Adet Fotoğraf, Nüfus Cüzdan Fotokopisi ve Dilekçe İle birlikte en geç 31 Mart 2017 gününe 17:00 kadar Müdürlüğe şahsen veya posta yolu ile adrese yapılabilir.

İzmir Devlet Opera ve Balesi Müdürlüğü İsmet Kaptan Mah. 1364 Sok. No:5 Basmane Konak/ İZMİR ilan detay için tel: İrtibat Telefonları: 0 (232) 489 04 74 Dahili 23 olarak belirtilmiştir.

İstanbul İDOB Sanat Teknik Müdürlüğü, Hacı Hesna Hatun Mah. Paşa Limanı Cad. Eski Tekel Binası No:66 Kuzguncuk-Üsküdar/İSTANBUL ilanın detayı için Tel: 0 (216) 334 73 93

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum