İzmir Kemalpaşa SYDV Personel Alımı

İzmir Kemalpaşa SYDV Personel Alımı

SYDV İzmir Kemalpaşa Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Tarafından Personel Alım İlanı Yayınlandı. İnternet Üzerinden Yapılacak Olan Başvurular 15 Temmuz 2016 Tarihinde Sona Erecek.

İzmir İli Kemalpaşa İlçe Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Başkanlığı personel alım ilanı yayınlandı. Sosyal Yardım ve İnceleme Görevlisi olarak 1 kişi istihdam edileceği bildirildi. Başvuracak adayların öncelikle Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı ‘na ait resmi internet sitesinden başvurularını 15 Temmuz 2016 tarihine kadar giriş yapmaları gereklidir. İstenen Belgelerin ilgili kuruma teslim edilmesi ise 22 Temmuz 2016 tarihine sona erecektir.(İlan No:680110)

İzmir Kemalpaşa SYDV Sosyal Yardım ve İnceleme Görevlisi alımı için: Adaylar 4 yıllık Yükseköğretim Kurumlarının Sosyoloji , Psikoloji , Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik , Halkla İlişkiler İletişim ve Sosyal Hizmet bölümlerinin birisinden mezun olmalıdır. En az B sınıfı ehliyet sahibi olmak (Çalışma zamanı yoğunlukla vakıf dışında saha çalışması şeklinde olacağından araç kullanımında tecrübeli olmak) , vakfın bulunduğu ilçe sınırları içerisinde ikamet ediyor olmak da kurum tarafından istenen şartlar arasındadır.

İşe alım sürecinde geçerli olan ÖSYM tarafından yapılan geçerli 2014 veya 2015 (Açıklanması halinde 2016 Kamu personeli Seçme sınavı sonuçları da geçerli olacaktır)Kamu Personeli Seçme Sınavında KPSS P3 puan türünde en az 60 puan almış olmak ,  başvuru tarihi itibariyle 6 ay öncesi Kemalpaşa ilçe sınırları içerisinde ikamet ediyor olmasını belgelendirmek (Nüfus Müdürlüğünden alacağı Adres Bilgileri Raporu ile belgelemek) , Sosyal Yardım ve İnceleme Görevlisi olarak sadece erkek personel alınacak olup, bayan adayların müracaatı kabul edilmeyecektir. Adayın sınavı kazandığı takdirde 5 (Beş) yıl Kemalpaşa SYD Vakfına çalışmayı beyan ve taahhüt etmek , görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı bulunmamak koşulları kurumun istediği koşullar arasında yer aldı. Ayrıca adaylarda aranan bir diğer özellik ise bilgisayar programlarını iyi derecede kullanmaktır.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum