İzmir Menemen Belediyesi 23 İşçi Alımı

İzmir Menemen Belediyesi 23 İşçi Alımı

İzmir Menemen Belediye Başkanlığı Sözleşmeli İşçi Alım ilanı yayınladı. Alınacak Personel sayısı 23 kişi olarak duyuruldu. Başvurular 14 Kasım 2016 tarihinde son bulacaktır.

Menemen Belediyesine Sözleşmeli İşçi Alım ilanı yayınladı. Alınacak Personel sayısı 23 kişi olarak duyuruldu. Başvurular 14 Kasım 2016 tarihinde son bulacaktır. İzmir Menemen Belediye Başkanlığı Sözleşmeli İşçi alacağını açıkladı. Yapılan açıklamaya göre 19 kişi Engelli Bahçıvan 4 kişi Normal olanlarla birlikte TMY olarak toplam 23 kişi istihdam edileceği açıklandı.

İzmir İş İlanları Kariyer Menemen Belediye Başkanlığı Sözleşmeli 19 kişi için şartlar: Kişisel Durumu ENGELLİ olanlar başvurabileceklerdir. En az Okur Yazar olması, Temel Bahçıvanlık Sertifikası, Hijyen Sanitasyon eğitim sertifikası ve Lavanta Yetiştiriciliği eğitim sertifikalarının üçüne birden sahip olması gerekmektedir. İş kur iş ilan 00003461393 no ile veya Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğüne Şahsen 14 Kasım 2016 tarihine kadar başvurmaları gerekmektedir.

İzmir Menemen Belediye Başkanlığı Sözleşmeli 4 kişi için şartlar: Kişisel durumu TMY Terörle Mücadelede yaralananlar ve normal olanlar başvuru yapabileceklerdir. En az okur yazar olması, Temel Bahçıvanlık Sertifikası, Hijyen Sanitasyon eğitim sertifikası ve Lavanta Yetiştiriciliği eğitim sertifikalarının üçüne birden sahip olması gerekmektedir. İş kur iş ilan 00003461417 no ile veya Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğüne Şahsen 14 Kasım 2016 tarihine kadar  başvurmaları gerekmektedir.

Başvuru sayısı fazla olması durumunda 18 Kasım 2016 tarihinde İzmir Menemen Belediye Kültür Merkezinde noter huzurunda kura çekimi yapılacaktır. Kura çekiminden önce 14 kasım 2016 kadar evraklarını teslim etmeleri gerekmektedir.

Başvuracak adaylar İzmir Menemen Belediye Başkanlığında istihdam edilecek olup çalışma adreside aynı adrestir. İlana başvuracakların kişisel durumu Engelli ve normal olanlarla birlikte TMY ( Terörle Mücadelede yaralanan ) olanlar da başvura bileceklerdir. Başvuracak adaylar iş kur ilan numarası ile 14 Kasım 2016 tarihine kadar başvuru yapmaları gerekmektedir.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.