İzmir Menemen Belediyesi 76 İşçi Alımı Yapıyor

İzmir Menemen Belediyesi 76 İşçi Alımı Yapıyor

İzmir Menemen Belediye Başkanlığı 76 işçi alacağını açıkladı. Başvuracak adaylar iş kurumu üzerinden 13 Ekim 2017 tarihine kadar yapmaları gerekmektedir.

Menemen Belediye Başkanlığı İş Kurumu Üzerinden En Az Okur Yazar 76 işçi alımı 04 Ekim 2017 de yayınladı. Başvuracak adaylar belediyeye Bahçıvan işçisi olarak alınacaktır. Adaylarda KPSS şartı aranmamaktadır. 1 Kişi Engelli, 1 kişi Eski Hükümlü ve 74 kişi normal alım olarak istihdam edilecektir.

İstenen belgeler: Öğrenim belgesi, Nüfus cüzdanı fotokopisi, TC Kimlik numarasının yazılı olduğu adli sicil kaydı, Askerlik durum belgesi (terhis, tecil veya muaf olduğunu belirtir).

Bahçıvan İşçisi 74 kişi için şartlar: Okur Yazar ve Bahçıvanlık Eğitim sertifikasına sahip olması şart. Başvuracak Adaylar İş kur iş ilan 00004043454 numara ile İş Kurumu İl Müdürlüğüne Şahsen veya İnternetten 13 Ekim 2017 tarihi mesai bitimine kadar başvurmaları gerek.

Bahçıvan işçisi 1 kişi engelli için Okur Yazar ve Bahçıvanlık Eğitim sertifikasına sahip olması şart. Başvuracak Adaylar İş kur iş ilan 00004043957 numara ile İş Kurumu İl Müdürlüğüne Şahsen veya İnternetten 13 Ekim 2017 tarihi mesai bitimine kadar başvurmaları gerek.

Bahçıvan işçisi 1 kişi Eski Hükümlü için bazı şartlar şöyle: Okur Yazar ve Bahçıvanlık Eğitim sertifikasına sahip olması şart. Başvuracak Adaylar İş kur iş ilan 00004043779 numara ile İş Kurumu İl Müdürlüğüne Şahsen veya İnternetten 13 Ekim 2017 tarihi mesai bitimine kadar başvurmaları gerek.

Alınacak personel noter kurasınca belirleneceği üzere noter kurası 17 Ekim 2017 tarihi ve saat 10:00 ile 11:00 saatleri arasında Menemen belediyesinde çekilecektir. Alınacak işçi İnternet üzerinden veya şahsen başvuru yaparak noter huzurunda kura çekimi gerçekleşerek yapılacaktır.

Öncelik hakkına sahip olanlardan, başvurdukları sürekli veya geçici işgücü talebine işverence davet edildikleri halde mücbir sebepler dışında icabet etmeyen, sınava katılmayan, işi reddeden veya kamuda sürekli işçi statüsünde işe yerleşenlerin öncelik hakkı ortadan kalkar ve yeni yedek aday alım yapılır.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.